Co je to Screenshield™ a kolik stojí?


Screenshield™ je ochranná fólie z odolného materiálu, který byl primárně vyvinutý pro ochranu laku vozidel. Materiál, který byl testován v laboratořích společnosti SERVOCAM, je plně odolný proti poškrábání, tření či slunečnímu záření povrchu pod fólií.

Fólie jsme úspěšně otestovali i pro ochranu dotykových displejů a tak se nyní dostává i do Vašich rukou.
Pro jaké zařízení je Screenshield™ fólie určená?

Screenshield™ fólie je určena pro ty zařízení, která disponují dotykovým či nedotykovým displejem. Screenshield™ fólie ochrání Vaši investici do drahého mobilního telefonu, GPS navigace, Tablet PC, elektronických čteček knih či displejů drahých foťáků.

V čem je Screenshield™ unikátní?

Screenshield™ fólie je 150 μm silná, naprosto průhledná fólie, plně odolná proti změnám barev způsobených slunečním svitem, odolná v rázovém testu tahem (N/25mm) přes 100 a pružnosti (%) přes 350. Screenshield™ fólie v případě správného nanesení se neodlepuje a zůstává maximálně přilnuta k displeji.


Musím si Screenshield™ fólii vyříznout?

Nikoliv, v případě, že jste nalezli v našem obchodě vaše zařízení, garantujeme Vám 100% zaměření, takže nic nemusíte stříhat. V případě, že fólii dodatečně odstřihnete nebo jinak oříznete, ztrácíte tak garanci doživotní záruky.

Co je součástí balení Screenshield™?

Screenshield™ fólie je dodávána v kompletu samotné fólie, návodu k aplikaci, aplikační tekutiny ve spreji, stěrky pro vytlačení aplikační tekutiny při a po aplikaci fólie, antistatický hadřík k očištění displeje. Celý komplet balení doporučujeme schovat pro případ reklamace fólie. Při reklamaci zasíláme pouze fólii samotnou bez příslušenství.

Jak mám Screenshield™ fólii nalepit?

Důkladné dodržení postupu aplikace Screenshield™ fólie je důležité pro její bezchybnou funkčnost a plnou přilnavost. Přesný návod najdete v instalačním videu nebo postupu aplikace.V případě, že budete potřebovat pomoci s aplikací neváhejte zavolat na +420 603 701 983. Fólie potřebuje po správné aplikaci plně vyschnout. Nezatěžujte vaše zařízení příliš (neodlepujte fólii, nepokládejte své zařízení displejem navodorovnou plochu). Aplikační tekutina, která je kombinací speciální přípravku pro zvýšení přilnavosti a vody, vyschne do 24 hodin.

Jakou mám záruku na Screenshield™ fólii?

Vzhledem k naší jistotě použitého materiálu a jistotě, díky důkladným testům nabízíme doživotní záruku na fólii. Více informací naleznete zde.

Mohu používat ochranné pouzdro i po aplikaci Screenshield™?

Ano, nicméně pouze po plném vyschnutí aplikační tekutiny (tj. po 24-48 hodinách). V případě, že dodržíte postup aplikace fólie na displej Vašeho přístroje a necháte Vaše zařízení bez ochranného pouzdra po dobu 24 hodin, fólie bude 100% vytvarovaná a plně přilne k displeji. Upozorňujeme, že v případě kombinace Screenshield™ fólie a užívání gumových nebo PVC ochranných pouzder, může dojít časem u fólie k zabarvení do barvy pouzdra. Stejně tak při občasném vyjímání telefonu z pouzdra může dojít k odlepování krajů fólie. Skinzone jako výrobce Screenshield™ fólií za tuto skutečnost nemůže nést právní odpovědnost vzhledem k platnému reklamačnímu řádu.

Změní displej citlivost na dotek po aplikaci Screenshield™ fólie?

Po správné aplikaci Screenshield™ fólie se nezmění citlivost doteku a schopnost ovládání zařízení zůstane stejná. Je však nutné vyčkat minimálně 24 hodin po aplikaci. Naše testy prokázaly, že je ovládání naopak příjemnější a s lepší odezvou. Obraz displeje zůstane absolutně čistý, stejně tak jako je tomu bez fólie.

Je možné Screenshield™ fólii sejmout?

Ano, fólii je možné sejmout. Doporučujeme však postupovat opatrně z rohu displeje a pomalu fólii sejmout. Fólii po sejmutí nelze znovu aplikovat. Příklad, jak odstranit fólii můžete zhlédnout v našem testu poškrábání, kde k sejmutí dochází. Fólie po sejmutí nezanechává na displeji žádné stopy.

Co mám udělat v případě uznání výměny?

Zašlete nám fotodokumentaci a kopii dokladu o nákupu na email: reklamace@screenshield.cz.
V případě zaslání nové fólie přepravní službou Vám bude účtován poplatek 50 Kč za dopravu (v případě platby bankovním převodem na č. ú. Skinzone 398 017 5001/5500, Raiffaisen Bank a.s., které je uvedené na www.skinzone.cz v sekci kontakty nebo 90 Kč v případě zaslání na dobírku (50 Kč doprava a 40 Kč dobírka)).

Využíváme služeb přepravní služby PPL nebo České pošty. Po uhrazení či potvrzení zaslání formou dobírky Vám zašleme obratem novou fólii Screenshield™.

Ceník (včetně DPH)

ochrana displeje smartphone, MP3, GPS navigace, fotoaparát 189 Kč
ochrana displeje a zadní strany (celého těla) smartphone, MP3 289 Kč
ochrana displeje smartwatch 149 Kč
ochrana displeje malý tablet, e-čtečka 289 Kč
ochrana displeje a zadní strany (celého těla) malý tablet, e-čtečka 389 Kč
ochrana displeje tablet 389 Kč
ochrana displeje a zadní strany (celého těla) tablet 489 Kč
ochrana displeje notebook 389 Kč
ochrana víka notebook 489 Kč
ochrana spodní části notebook 489 Kč
ochrana displeje a víka (celého těla) notebook 589 Kč


Obsah balení Screenshield™

  • Screenshield fólie
  • Stěrka
  • Aplikační sprej
  • Hadřík
  • Návod k použití