Ohlasy zákazníků

Děkuji

Leona Felkrová

Moc děkuji za výhru dle svého výběru. Rychlé dodání a kvalitní zboží. Doporučuji Leona

Vlastní motiv skinu

Václav Mach

Asi již pátá objednávka a opět vše naprosto v pořádku, plná spokojenost. Skin pro Xiaomi Mi 9 SE, výřez přesně odpovídá velikosti telefonu, zpracování trvalo 3 dny a následující den doručeno.

Kryt s vlastním motivem Diablo 4

Petr Matys

Kryt dorazil, je perfektní a parádně sedí. Všem doporučuji tento obchod. :)

Skin pro HP probook 440 G5

Karel Kurz

Velice povedené přesně uřížnute. Prostě super. Budu objednávat dále. Díky.

První nákup SNAP CASE kryt a druhý nákup TOUGH CASE

Michaela Sezemská

Perfektní zpracování vlastního obrázku na oba kryty. Velice rychlé doručení skrz PPL - do 3 dnů. Kryty skvěle drží a chráni mobil :) Skvělý dárek :)

Nadherny snap case

Renata Hrabcová

Skvele provedene 2 ks snap case s vlastnim designem našeho psika. Dcera nyní hledí zasněně na telefon z opačné strany, display uz ji ani nezajima :-). Jeden z nejlepších nečekaných dárků! Děkujeme

Ochranná fólie pro Huawei P10

Lukáš Hubatka

Konečně kvalitní fólie, která dokonale sedne! Před touto fólií jsem koupil ochranné fólie a skla od jiných čtyř výrobců - ani jedna fólie nebo sklo nemělo buď správný rozměr nebo nepasovaly otvory na fotoaparát, mikrofon apod. - takže jako bych vyhodil peníze do kanálu. S fólií skinzone jsem naopak naprosto spokojený. Aplikace je navíc naprosto bezproblémová.

Spokojenost nadevše

Tomáš Tyšer

Dobrý dost, jen tak dál.

Super

Jakub Studnička

Vlastní design pouzdra na telefon. Už jsem objednával z jiného webu a byl jsem velice nespokojen, nejdříve jsem dostal kryt s obrázkem vycentrovaným na střed a tak, že zdaleka nedosahoval ani rozměrů krytu, přesto, že v generátoru byl původně nastaven tak jak jsem si představoval, ale když mi nakonec dorazil kryt se správným potiskem, byl z nekvalitního materiálu a navíc úplně na jiný telefon. To byla poslední kapka a rozhodl jsem se obrátit na tuto stránku. Po tom pekle přímo balzám ma duši. Na první pokus, obrazek krásný detail nerozmazaný a přesný, pokrývá celý kryt, který je kvalitní. A naštěstí na správný telefon. :D Obrovská spokojenost. Nemluvě o značně rychlejším doručení s rozdílem 18 dnů.

Kryt :) Rychlé dodání !!

Marek Hájek Hájek

Již po několikáté jsem u vás objednával a vždy jsem byl nadmíru spokojený!!! Jak s výsledkem tak i s dobou dodání. Komunikace i vpohodě. Díky a jen tak dál :)

Napište svůj názor