Ohlasy zákazníků

Super

Jakub Studnička

Vlastní design pouzdra na telefon. Už jsem objednával z jiného webu a byl jsem velice nespokojen, nejdříve jsem dostal kryt s obrázkem vycentrovaným na střed a tak, že zdaleka nedosahoval ani rozměrů krytu, přesto, že v generátoru byl původně nastaven tak jak jsem si představoval, ale když mi nakonec dorazil kryt se správným potiskem, byl z nekvalitního materiálu a navíc úplně na jiný telefon. To byla poslední kapka a rozhodl jsem se obrátit na tuto stránku. Po tom pekle přímo balzám ma duši. Na první pokus, obrazek krásný detail nerozmazaný a přesný, pokrývá celý kryt, který je kvalitní. A naštěstí na správný telefon. :D Obrovská spokojenost. Nemluvě o značně rychlejším doručení s rozdílem 18 dnů.

Kryt :) Rychlé dodání !!

Marek Hájek Hájek

Již po několikáté jsem u vás objednával a vždy jsem byl nadmíru spokojený!!! Jak s výsledkem tak i s dobou dodání. Komunikace i vpohodě. Díky a jen tak dál :)

Super skin, konec uniformite !!!

Radek Valenta

Bezva sluzba, krasny skin, skvela komunikace, profesionalni nalepeni. Dekuji moc !!! Radek

Jeden super obal, na více typů telefonu

Roman Otoupalík

Kupoval jsem skin na Samsung A8 2018, obal je super, jediné co mohu vytknout, že má jeden obal výřezy pro více typů mobilů, takže místy nesedí, jinak super skin

spokojeny zákaznik

karel benda

jsem vzdy mile spokojeny se zpracovanim ryche dodani nadherná práce .rad se obracim na skinzone kdyz se zblaznim z nejake fotky a chci ji na telefon jako kryt ..jako ted posledni dva tydny dve nadherná pouzdra ..skvela prace dekuji moc

Poprvé

Tereza Fialová

Kupovala jsem poprvé na dva notebooky na jednom to sedí perfektně. Avšak u druhého notebooku i přes přesné postupování podle návodu a toho, že výřez na logo sedí přesně sedí polep křivě a buď na jedné straně přesahuje nebo naopak chybí, nevím kde nastal problém, pravděpodobně nakřivo vystřiknuté logo. Jinak doporučuji i když se v rozích mírně odlepuje.

Na iPhone moc nelepí

Thanh Dat Nguyen

Odlepuje se lehce.

Skvělá zkušenost již léta

Lucie Honová

Mám již několikátý skin, druhý na notebook. Přišel v ořádku, vypadá krásně. Se všemi jsem byla spokojená, na notebooku vydržel 10 let, vypadal krásně a plní úel dokonale. Doporučuji!

Velmi seriózní

Petr Novák

První skin se moc nepovedl, pravděpodobně špatným návrhem a použitím profesionálního monitoru. Smířil jsem se s tím, avšak jsem dostal email ze zákaznického centra s možností nápravy. Fotografii zesvětlili a znovu zdarma vytiskli a odeslali. Musím velmi ocenit toto jednání, protože to v žádném případě není standardní postup. Takže dávám 5 hvězd a vřele doporučuji tuto firmu.

Kryt na telefon z vlastním potiskem

Jiří Černý Černý

Naprosto TOP !!! Zpracování, doručení, kvalita potisku!

Napište svůj názor