Ohlasy zákazníků

HTC Desire 200

Zdeňka P.

Pěkné a kvalitní polepy a rychlé dodání. Doporučuji

skin na ASUS

Petr dědourek

Objednal jsem skin na notebook, styl drápů ve 3D a jsem velmi spokojen s kvalitou polepu. Komunikace s obchodem velmi dobrá, jen rychlost dodání by mohla být rychlejší. Ale zřejmě to není nic jednoduchého vyrobit, takže rychlost dodání něco přes týden ještě ujde.

Huawei P7

Kateřina Pirošová

Neskutečně krásné a kvalitní a rychlé!

Skin na notbukHP

Jaroslav Musílek

Supr komunikace rychlost a kvalita .moc krásné děkuj

Sony Xperia Z

Jakub Toman

Skin jsem si sám navrhl, je velmi pěkně zpracovaný a kvalitní.

alcatel One Touche 4030D S Pop Dual-Sim

Leon Svoboda

super dal bych 5* ,ale při lepení jsem se tak strašně naštval. Ono by to šlo lechce ale jak jsem nešikovnej tak jsem u toho strávil asi hodinu. Taky co jsem měl čekat.

Sony Xperia Z1

David Kraty

Nejlepší komunikace co jsem kdy vyděl na objednávaní. komunikace na základě aby oboje strany byly spokojeny a hlavně jednoduché nalepování a skin který vypadá hodně dobře celkové hodnocení na nejlepší z nejlepších doporučoval jsem hodně lidem skinzone.cz

Huawei G620s

Tomáš Dr.

Pěkný skin. Na mobilu je fakt moc pěkný.

Skin na 2 notebooky

Jiří Špaček

Co dodat, rychlost, skvělá komunikace, skiny vypadaj suprově. Pokud se naskytne příležitost nového ntb. vracím se pro další skin :-)

Tomu říkám rychlost :)

Kateřina Zadinová

Ve skinzone zařadili zřejmě největší rychlost! Ve středu potvrdím náhled skinu a v pátek dopoledne je u mě doma! Super komunikace, možnost ověření náhledu, jak bude Váš vlastní obrázek vypadat - stačí poznámka u objednávky! Vážně super komunikace a rychlost. Skin vypadá vážně kvalitně - teď už se jen trefit při lepení na mobil :)

Napište svůj názor