Ohlasy zákazníků

Skin na notbukHP

Jaroslav Musílek

Supr komunikace rychlost a kvalita .moc krásné děkuj

Sony Xperia Z

Jakub Toman

Skin jsem si sám navrhl, je velmi pěkně zpracovaný a kvalitní.

alcatel One Touche 4030D S Pop Dual-Sim

Leon Svoboda

super dal bych 5* ,ale při lepení jsem se tak strašně naštval. Ono by to šlo lechce ale jak jsem nešikovnej tak jsem u toho strávil asi hodinu. Taky co jsem měl čekat.

Sony Xperia Z1

David Kraty

Nejlepší komunikace co jsem kdy vyděl na objednávaní. komunikace na základě aby oboje strany byly spokojeny a hlavně jednoduché nalepování a skin který vypadá hodně dobře celkové hodnocení na nejlepší z nejlepších doporučoval jsem hodně lidem skinzone.cz

Huawei G620s

Tomáš Dr.

Pěkný skin. Na mobilu je fakt moc pěkný.

Skin na 2 notebooky

Jiří Špaček

Co dodat, rychlost, skvělá komunikace, skiny vypadaj suprově. Pokud se naskytne příležitost nového ntb. vracím se pro další skin :-)

Tomu říkám rychlost :)

Kateřina Zadinová

Ve skinzone zařadili zřejmě největší rychlost! Ve středu potvrdím náhled skinu a v pátek dopoledne je u mě doma! Super komunikace, možnost ověření náhledu, jak bude Váš vlastní obrázek vypadat - stačí poznámka u objednávky! Vážně super komunikace a rychlost. Skin vypadá vážně kvalitně - teď už se jen trefit při lepení na mobil :)

Huawei P7 ( FRONT & BACK )

Kristýna Šístková

Dodržení dodací lhůty a produkt vypadá stejně jako na obrázku. Vše v pořádku

Jedním slovem - SUPER

Leona Žárská

Rychlé jednání, dodržení požadavků, za mě mohu jen doporučit, absolutně bez výhrad. Komunikace nejen mailem, firma si sama telefonicky ověřila objednávku a informovala o předání do výroby.

Vlastní motiv pro Sony Xperia M2

Jarmila K.

Maximální spokojenost. Rychlé dodání, skvělá komunikace, perfektní provedení. Prostě vše v nejlepším pořádku!!! Mohu jen doporučit!

Napište svůj názor