Ohlasy zákazníků

super skin !

Petra Beranová

nechala jsem si udělat skin dle mé vybrané fotky a jsem moc spokojená, jaký byl návrh na netu, tak to opravdu došlo, kvalita super, barvy super...je to již můj druhý skin a opět jsem nadšená.

Skin jen na záda, boky nikoli LUMIA 950

ŠÁRKA KRAUSOVÁ NOVÁ

Po letech spokojenosti jsem si dala na nový mobil místo folie po celém těle skin. Záda drží , leč všechny boky jsou děs. Jelikož skin se skládá ze dvou částí, jedna barevná a druhá je ta pevná, hrubší, tak právě ta hrubší "sjela" již druhý den asi na třech pruzích (ty které máte v ruce ). Poté se ten barevný zbytek tak ošoupal, že to vypadalo velmi ošklivě. Takže sundáno. Firma mi nabídla opětovný skin, ale už dělat nebudu. Bud koupím kryt se skinem již zapečeným, který zatím na můj mobil nemají, nebo dám jen folii, která se mi na ochranu těla osvědčila. Jo...a nepotím se, jak se mne nekdo ptal z kolegů, jelikož oni mají třeba i vlhké ruce , kdežto Já šustím jak had :-) Takže skin na notes super, záda mobilu zatím drží 3 týdny... j

APPle

Anet Maňásková

sedne hezky až trochu porouchanej výřez na jablíčko takže tak tak ale jinak nadšena dala bych 4,5 hvězdy takže doporučuji skinzone a hlavne si vychytat slevy třeba já to koupila na valentynskou slevu takže palec nahoru. Když si ten obrázek skinzone koupíte radím Vám podívej te se pozorně na videjko, které vám na 100% pomůže a nezapomeňte Pc ,tablet,MP3,PSP,mobil......atd. očistit. :-)

Nokia Lumia 635

Michaela Kubíková

Velice vstřícné a rychlé jednání. Protože objednaný skin byl jako dárek, ochotně mi skin aplikovali na kryt telefonu. Velká spokojenost a ještě jednou děkuji za vstřícnost.

Samsung Galaxy S6 Edge

Martina Debnárová

Objednala jsem si skin a spokojenost! Rychlé dodání a dobrá komunikace. Doporučuji :)

Folie

Zdeněk Římák

Moc vstřícný přístup k zákazníkovi.Když jsem si folii neodborně nalepil,dostal jsem novou zdarma.Mockrát děkuji.P.S mají tam super přítulnýho hafana.

Vřele doporučuji

ŠÁRKA KRAUSOVÁ NOVÁ

Nakupuji u této firmy již mnoho let. Poprvé na mobil folii na celé tělo. Vždy při odlupu někde jsem jen dojela a nalepili novou. Při koupení výrobku , který ješte nikdo u nich neměl , Vám zdarma zaměří, dají folii a pošlou domů kurýrní službou-vše zdarma. SKVĚLÉ ! Mám na mobilech folie, na noteooboku skin a luxus. Nyní mám nový telefon a opět jdu pro folii a asi i skin . Skvělá komunikace !

Skin

Pavel Reich

Před cca měsícem jsem si objednal Skin s vlastním motivem. Z počátku jsem byl nadšen jak vzhledem, tak jednoduchostí aplikace. Ovšem po měsíci se mi jaksi začala posouvat průhledná vrstva skinu a skin se o trošku smrštil. Takže už tak skvěle nevypadá :/

Samolepka na noťas

Veronika Pemlová

Velmi rychlé dodání, výborná komunikace, krásný produkt. Ještě nesmím zapomenout na pochvalu za přehledné stránky. Děkuji. Jen cenově by to mohlo být o trochu lepší.

ASUS X555L

Daniel Všetečka

úžasný :D moc se mi to líbí

Napište svůj názor