Ohlasy zákazníků

Galaxy S7 EDGE

Jan Kunkela

Skin na telefon dorazil cca po týdnu. Instalace v pohodě, jen by skin mohl být nahoře i dole o cca 2 mm větší a do stran na každé straně tak o 1 mm.

Kryt na Samsung Note 4

Miloš Němec

Při prvním krytu jsem měl s krytem menší problémy, které firma vyřešila zasláním krytu nového. Teď potisk krytu hodnotím jako velmi povedený. Vše se vy řešilo k mé spokojenosti. Jedna s mála firem, která problémy řeší k spokojenosti zákazníka. Moc děkuji !!!!!!!!!

Kryt na mobil Samsung S4 mini

Mirka Mensikova

Kladně hodnotím potisk na krytu. Vypadá pěkně a barvy souhlasí. Tím však plusy končí. Kryt chrání okraj telefonu jen ze dvou stran, horní a dolní okraj telefonu je proti nárazu a odření nechráněný, což je pro mě největší zklamání, vzhledem k tomu, že na obrázku na webu to vypadá jinak. Navíc na plastu jsou místy ostré otřepy. Celkově jsem zklamaná.

Doživotní záruka funguje!

Lucie Tvrdíková

U mého ochranného sklíčka se uštípl/oddrolil kousek v rohu. Nevím jak jsem to dokázala, protože mám i ochranný kryt, který vyčnívá nad displej. Zkusila jsem uplatnit záruku a už mám nalepené sklíčko nové! :) Chválím vstřícný přístup a ještě jednou DĚKUJI!

Lenovo Vibe S1

Petr Planicka

Kvalitně provedený polep. Ovšem realita se strukturou obrázku před objednáním lehce kolísá. Nejvíce mě mrzí, že výrobce nedělá polep o kousek delší. U mého telefonu mám dole chybějící proužek asi tak cca 1,5 mm. nahoře nepatrně a dá se zkousnout. Přední polepy jsem ani nelepil, vypadali dost kýčovitě. Jinak pěkné a doporučuji za ty peníze :)

super skin !

Petra Beranová

nechala jsem si udělat skin dle mé vybrané fotky a jsem moc spokojená, jaký byl návrh na netu, tak to opravdu došlo, kvalita super, barvy super...je to již můj druhý skin a opět jsem nadšená.

Skin jen na záda, boky nikoli LUMIA 950

ŠÁRKA KRAUSOVÁ NOVÁ

Po letech spokojenosti jsem si dala na nový mobil místo folie po celém těle skin. Záda drží , leč všechny boky jsou děs. Jelikož skin se skládá ze dvou částí, jedna barevná a druhá je ta pevná, hrubší, tak právě ta hrubší "sjela" již druhý den asi na třech pruzích (ty které máte v ruce ). Poté se ten barevný zbytek tak ošoupal, že to vypadalo velmi ošklivě. Takže sundáno. Firma mi nabídla opětovný skin, ale už dělat nebudu. Bud koupím kryt se skinem již zapečeným, který zatím na můj mobil nemají, nebo dám jen folii, která se mi na ochranu těla osvědčila. Jo...a nepotím se, jak se mne nekdo ptal z kolegů, jelikož oni mají třeba i vlhké ruce , kdežto Já šustím jak had :-) Takže skin na notes super, záda mobilu zatím drží 3 týdny... j

APPle

Anet Maňásková

sedne hezky až trochu porouchanej výřez na jablíčko takže tak tak ale jinak nadšena dala bych 4,5 hvězdy takže doporučuji skinzone a hlavne si vychytat slevy třeba já to koupila na valentynskou slevu takže palec nahoru. Když si ten obrázek skinzone koupíte radím Vám podívej te se pozorně na videjko, které vám na 100% pomůže a nezapomeňte Pc ,tablet,MP3,PSP,mobil......atd. očistit. :-)

Nokia Lumia 635

Michaela Kubíková

Velice vstřícné a rychlé jednání. Protože objednaný skin byl jako dárek, ochotně mi skin aplikovali na kryt telefonu. Velká spokojenost a ještě jednou děkuji za vstřícnost.

Samsung Galaxy S6 Edge

Martina Debnárová

Objednala jsem si skin a spokojenost! Rychlé dodání a dobrá komunikace. Doporučuji :)

Napište svůj názor