Ohlasy zákazníků

Sony Z1 Compact

Bronislav Čada

Po předchozí zkušenosti , sice na jiném telefonu jsem si objednal vlastní motiv polepu a fólii displaye a maximální spokojenost ;-) vše sedí jak má :-D DOPORUČUJI VŠEM :-)

Skin podle vlastního motivu na Z2

Patrik XPERIA Z2

Objednal jsem si a mohu doporučit skin podle vlastního motivu. Tímto děkuji a určitě se příště na Vás obrátím.

Fólie na mobil Samsung 3500 dual core

Petr Smrž

Skvělá komunikace , rychlost dodání , výborná kvalita a přesnost fólie zadního krytu kterou jsem si objednal.

Mobil a notebook

Bronislava Bednářová

Zatím mám objednáno, spokojenost s jednáním prodejce z důvodu zadání špatného formátu vlastního obrázku, který okamžitě vyřešen, výrobek vyroben do 48 hod. Teď očekávám, až to příjde. Vřele doporučuji.

uznání reklamace

Bronislav Čada

Na české poměry , neskutečně rychlé a bezproblémové vyřízení reklamace poškozené fólie ;-) Děkuji a všude doporučuji Vaše výrobky a služby ;-)

D.

David Čulek

Poukaz zdarma, pokud seženete správnou barvu laděnou s tel, nevidím špatnost :)

HTC 8S

Martin Kapitán

kdybych nedostal poukaz na skin zdarma tak bych byl zklaman z přemáháním konců aby zůstaly přilepené (myslím že vydrží max pár dní a používáním telefenu se začnou opět odlepovat :-/ pro tento telefon nedoporučuji skin je vhodný na rovné plochy ale kvalitní.jelikož je zaoblený tak je folie ořezaná,bohužel jsou ne uplně hezké pruhy prosítající barvy telefonu a bohužel rohy které trpí nejvíce jsou úplně odkryté.

OBROVSKÁ SPOKOJENOST

Adam Tieres

Chtěl jsem si objednat kryt s motivem na iPhone, ale bohužel jsem spletl objednávku a objednal jen "nálepku" bez krytu. Výměna nebyla možná, ale po domluvě se skinzone se vše teď řeší a vypadá to nadmíru dobře. Jsem obrovsky spokojen a tuto stránku mohu jen doporučit!

Naprostá spokojenost

Milan Thorn

Samolepka přišla dřív, než bylo řečeno, což potěšilo. Dobře se to nalepovalo, vypadá to na kvalitní materiál. Můžu jen doporučit. A na mobilu to vypadá fakt hezky. A přístup jako k zákazníkovi? No taky můžu pochválit. Ještě jsem k samolepce dostal slevu na další :)

100%

Martin V.

Za 13 dní, vlastní motiv - super. Přístup k zákazníkovi taky výborný. Až na nervy při lepení 5* :D Jen by mohla být levnější pošta

Napište svůj názor