Doživotní záruka na Screenshield™

 • Co to znamená?

  V případě, že dojde k neúmyslnému poškrábání či roztržení fólie Screenshield™ po správné aplikaci na chráněný přístroj, Vám fólii vyměníme za novou.

 • Kdy mohu zažádat o výměnu?

  V případě, že dojde k roztržení či neúmyslnému poškrábání fólie Screenshield™ v průběhu užívání Vašeho přístroje, vyměníme Vám ji za novou. V případě žádosti o výměnu zašlete před vlastním zasláním fólie informaci mailem na adresu reklamace@screenshield.cz společně s fotkou postiženého místa / fólie a dokladem o nákupu.

  Požadavek zaregistrujeme a v případě kladného vyřízení žádosti (uznání reklamace) zašleme e-mail naše vyjádření. Reagujeme rychle. Více informací naleznete v Obchodních podmínkách.

 • Co mám udělat v případě uznání výměny?

  Zašlete nám fotodokumentaci a kopii dokladu o nákupu na email: reklamace@screenshield.cz.

  V případě zaslání nové fólie přepravní službou Vám bude účtován poplatek 50 Kč za dopravu (v případě platby bankovním převodem na č. ú. Skinzone 398 017 5001/5500, Raiffaisen Bank a.s., které je uvedené na www.skinzone.cz v sekci kontakty nebo 90 Kč při zaslání na dobírku (50 Kč doprava a 40 Kč poplatek za dobírku)).

  Využíváme služeb přepravní společnosti PPL nebo České pošty. Po uhrazení částky či potvrzení zaslání formou dobírky Vám obratem zašleme novou fólii Screenshield™.

 • Na co se záruka nevztahuje?

  Na chybně aplikované fólie se záruka nevztahuje. Chybná aplikace může způsobit odlepování fólie a to je způsobené nedodržením postupu (nevyčištění displeje přístroje, neumytí prstů před aplikací, následným nenastříkáním prstů aplikačním roztokem, špatné zarovnání fólie na displej, zašpinění fólie, fólie vám upadne na zem a zašpiní se, atp.). 

  Je nutné přesně dodržovat zásady při instalaci. Pro podrobný návod klikněte na tyto odkazy instalační video nebo postup nalepení.

 • Mohu uplatnit doživotní záruku, i když jsem fólii zakoupil u jiného prodejce?

  Ano, jediné co budeme požadovat, je zaslání kopie dokladu o nákupu a fotodokumentaci závady. Vše je zapotřebí zaslat na adresu reklamace@screenshield.cz.