Jaké typy krytů Skinzone vyrábí?

SNAP Case je polykarbonátový typ krytu s matným povrchem. Je lehký a určený pro všechny, co hledají originální kryt s vlastním designem. Snap case je ideální ochranou telefonu v lehkém a tenkém provedení. Telefon jednoduše do krytu nacvaknete a je to. Dostupný pro zhruba 100 typů telefonů (nabídku postupně rozšiřujeme). Zadejte váš typ telefonu do pole "Vyber si svoje zařízení" a hned uvidíte co vám můžeme nabídnout. Cena 490Kč.

OBJEDNAT (V sekci Kryt klikněte na Styl z galerie nebo Vyber vlastní styl)
TOUGH Case je navržen pro maximální ochranu. Kryt má dvě vrstvy pro zvýšení odolnosti (vnitřní pryžová, vnější matná pro přenesení Vámi zvoleného obrázku). Pryžová část má vnější rámeček ke zvýšení ochrany displeje. Tough case je de facto nezničitelný a je pro všechny, co chtějí maximální ochranu. Technologie výroby Tough Case je na té nejvyšší úrovni kvality. Dostupný pro Apple iPhone 6/6S/6 Plus/6S Plus/7 a Galaxy S6/S6 Edge/S7/S8/S7 Edge, Google Pixel, Pixel XL, iPhone 5/5S/SE (nabídku postupně rošiřujeme). Zadejte váš typ telefonu do pole "Vyber si svoje zařízení" a hned uvidíte co vám můžeme nabídnout. Cena 790Kč.

OBJEDNAT (V sekci Kryt klikněte na Styl z galerie nebo Vyber vlastní styl)
FOLIO Case je vyroben z kvalitní imitace italské kůže na bázi polyurethanu. Možnost ukládání platebních karet. Přední stranu složíte do stojánku. Telefon připevníte pomocí oboustranné samolepky (nezanechává žádné stopy na telefonu). Všechny porty zůstávají dostupné. Dostupný pro APPLE iPhone 5/5S/SE/6/6S/6 Plus/6S Plus a SAMSUNG Galaxy S6/S6 Edge/S7 (nabídku postupně rošiřujeme).  Zadejte váš typ telefonu do pole "Vyber si svoje zařízení" a hned uvidíte co vám můžeme nabídnout. Cena 890Kč.

OBJEDNAT (V sekci Kryt klikněte na Styl z galerie nebo Vyber vlastní styl)