Jak aplikovat motiv (skin)

Podívejte se na video, než bychom vám to popsali, tak vám to radši ukážeme.

Tablet - jak aplikovat motiv (skin)
Smartphone - jak aplikovat motiv (skin)


Postup

1. Vyčistěte displej
Povrch, na který budete nálepku lepit, musí být tak čistý, jak je to jen možné. Je velmi důležité zařízení před aplikováním vaší nálepky důkladně vyčistit. Nejdříve očistěte povrch, kde bude samolepka umístěna, lehce navlhčeným hadříkem. Nepolévejte však zařízení vodou přímo.Nechte povrch uschnout. Dále očistěte povrch hadříkem lehce navlhčeným v technickém lihu. Tím zajistíte, že povrch bude absolutně odmaštěný. Nechte povrch uschnout.

2. Ověřte si velikost své fólie
Podívejte se na svojí fólii, zběžně ověřte jeho velikost a výsek. Nakládejte se samolepkou obezřetně, obzvláště ji neodlepujte z podkladového silikonového papíru najednou. Vyhněte se natahování své samolepky. Natahování by způsobilo, že samolepka nebude „pasovat“ na vaše zařízení. Pozor! Lepicí strana se po úplném odlepení může přilepit k sobě a způsobit tak nevratné škody na vaší fólii.

3. Nalepení fólie
Abyste dosáhli nejlepšího výsledku, je důležité při nalepování vaší fólie nepospíchat. Odlepte silikonový podkladový papír z části fólie a opatrně ji nalepte tak, aby lícovala a byla rovně přichycena na jedné straně. Pomalu odlepujte podkladový papír a fólii hadříkem krouživými pohyby přilepujte na své zařízení.