Co je to Skinzone™ a kolik stojí?

Skin je ochranná designová vícevrstvá PVC samolepka s odolnou povrchovou úpravou a UV filtrem zajišťujícím stálost barev. To, že jsou skiny fenoménem, není potřeba zdůrazňovat. Naopak to, o čem je důležité mluvit, je jejich kvalita.

Skinzone, přichází na trh s jedinečnou technologickou novinkou, která umožňuje nejen dokonalou aplikaci skinu na produkt, ale také zvyšuje jeho odolnost proti mechanickému opotřebení a UV filtr obsažený v unikátní laminaci zabraňuje vyblednutí barev po dlouhé roky. Nová technologie pracuje s revoluční PVC fólií opatřenou speciálním lepidlem s integrovanými mikro kanálky. Ty zajišťují snadné vytlačení vzduchu mezi polepovanou plochou a skinem.

Lepení se tím stává maximálně jednoduché, pohodlné a bezbublinkové, aniž by ovšem lepidlo ztrácelo na kvalitě. Můžete si být jisti, že skin po skončení jeho životnosti či při výměně za nový design odlepíte bez zanechání lepidla na povrchu vašeho zařízení. Dalším inovativním krokem je použití šedé barvy lepidla. Díky ní je motiv skinu zcela izolován od barevnosti či vzoru polepované plochy a jeho barvy vyznívají zcela čistě.


3D efekt

Úplnou novinkou je zcela nový materiál vytvářející 3D efekt. Speciální technologie horní vrstvy ochranné laminace vytváří zajímavý 3D efekt. Pozor však, tento efekt lze vytvořit pouze u některých motivů/designů, zejména tam, kde je výrazná hloubka ostrosti, která 3D efekt pomůže vytvořit. Tento nový materiál byl otestován na větších plochách jako jsou například notebooky či tablety, pro menší plochy například chytré telefony je nevhodná.


Speciální materiály

Zákazník může zvolit místo klasického barevného motivu či obrázku také speciální materiál imitující černý nebo bílý carbon, imitaci hliníku nebo imitaci krokodýlí kůže. Tyto materiály najdete v Kategorii Carbon Special. Jedná se o plastické materiály, na které se již netiskne žádný obrázek či motiv.

Vyberte si ze stovek motivů/obrázků pro vaše zařízení.
Ceník (včetně DPH) - standard laminace

skin notebook
349Kč
skin notebook (víko + okolí klávesnice)*
 698Kč
skin tablet pc
349Kč
skin e-reader
349Kč
skin telefon
199Kč
skin herní konzole
299Kč
skin tiskárna
539Kč
skin počítač
539Kč


Ceník (včetně DPH) - 3D laminace

skin notebook449Kč
skin notebook (víko + okolí klávesnice)*
 898Kč
skin tablet pc449Kč
skin e-reader449Kč
skin telefon 399Kč
skin herní konzole399Kč
skin tiskárna639Kč
skin počítač639Kč

* Nabídka platí pouze pro vybrané modely notebooků.

Vybrat motiv


3D Efekt

standardní laminace

3D laminace

Carbon efekt