FAQ - časté dotazy

 • Musím si ochrannou fólii nebo skin ručně nějak upravovat či dořezávat?

  Nemusíte, všechny ořezy pro jednotlivá zařízení jsou provedeny s maximální přesností, s ohledem na dlouhodobou funkčnost a snahu co možná největší pokrytí samotného těla zařízení. U ochranných fólií na displej je vzhledem ke snaze o maximální trvanlivost ořez proveden s odchylkou 0,5 - 1 mm od kraje displeje. Takto navržený ořez fólie eliminuje postupné odlepování třením u krajů.

 • Zůstanou po odejmutí fólie či skinu na povrchu nějaké nečistoty či zbytky lepidla?

  Všechny materiály, které používáme při výrobě dekorativních skinů či ochranných fólií jsou certifikovány pro ochranu laků. Po odlepení či sejmutí skinu či fólie nezůstanou na samotném povrchu zařízení žádné stopy.

 • Je možné dodat ochrannou laminaci skinu v lesklé podobě?

  Ano, nicméně standardně zákazníkům dodáváme pouze v povrchové úpravě pískové laminace s ochranným UV filtrem pro stálost barev. V případě větších zakázek jsme však schopni dodat i jiný typ laminace. V tomto případě nás prosím kontaktujte přímo na info@skinzone.cz.

 • Co mám dělat, když nenaleznu v seznamu zařízení ten svůj telefon, tablet, notebook či jiné zařízení?

  Jsou celkem 3 možnosti. V případě notebooku můžete použít náš konfigurátor, který lze použít pouze pro zaměření plochy víka displeje.

  V případě ostatních zařízení jako jsou telefony, tablety, hodinky, e-čtečky, atd. je nutné přesné zaměření, které lze provést pouze u nás na provozovně. Můžete se stavit osobně nebo nám zařízení zaslat přepravcem. Po předchozí telefonické domluvě vám zaměříme zařízení do maximálně 3 - 4 hodin. Vámi zvolený skin či ochrannou fólii pak na místě aplikujeme a zařízení zašleme zpět.

  Poslední možností je počkat než se nám podaří zařízení na trhu sehnat a zaměřit. Pak nezbývá než sledovat seznam zařízení či zprávy o novinkách na našem webu.

 • Je možné vyrobit i můj vlastní motiv, zasláním obrázku či fotky?

  Pochopitelně ano. Pakliže v naší galerii nenaleznete žádný motiv, který by se vám líbil, můžete nahrát vlastní obrázek a to tak, že na www.skinzone.cz kliknete na záložku Vlastní styl.

  Dbejte však na následující pravidla:

  •   minimální rozlišení 250 dpi
  •   velikost (šířka x výška) cca 420 x 297 mm v případě notebooku / 120 x 200 mm v případě telefonu, vždy je nutné počítat s 3 mm přesahem na každé straně
  •   poměr stran, respektive poloha obrázku či motivu by měla odpovídat vašemu zařízení
  •   maximální velikost 128 MB
  •   barevný prostor CMYK


 • Co mám dělat, když mi nefunguje voucher slevový kód?

  Jedním ze způsobů platby či částečné platby je i možnost aplikovat unikátní kód z voucheru do pole „Kód poukazu“ v nákupním košíku. Nefunguje-li, zkontrolujte, prosím, zda nezaměňujete „0 – nula“ za „O – písmeno“. Pakliže neuspějete, kontaktujte nás na telefonu +420 603 701 983 nebo na emailu info@skinzone.cz.

 • Myslím si, že mám obě ruce levé. Můžu si někde Screenshield fólii nechat aplikovat?

  Ano, můžete u nás na provozovně: Hrdlořezská 377/51, 190 00 Praha 9. 

 • Při aplikaci Screenshield Standard fólie se mi aplikační tekutina dostala do očí, co mám dělat?

  Hlavně žádnou paniku! V aplikační tekutině není žádná škodlivá a zdraví závadná látka. Jedná se o roztok isopropyl alkoholu v zanedbatelném a zdraví neškodném množství. Stačí si vypláchnout oči.

Nenašli jste odpověď na vaši otázku?
Rádi vám odpovíme na telefonu: +420 603 701 983 nebo emailu: info@skinzone.cz.