Ohlasy zákazníků

Perfektní spolupráce

Jan Smrž

Při reklamaci ochranné fólie jsem do dvou dnů od požadavku obdržel nový kus bez vady. V dnešní době už tomu tak nebývá.

omluva

Martin Hlaváček

Svůj první komentář beru zpět a omlouvám se :D Zboží nebylo na skladě jak sem se mylně domníval,tudíž je doba dodání v pořádku.A co se týče skinu,jsem z něj nadšený,je to bomba.

spokojený

Jiří Dvořák

Pěkná a kvalitní folie

Bez problémů

Vlastík Piterka

Skvělý výběr. Přišlo to rychle. Ve čtvrtek o půl noci objednáno a v úterý do dáno. Zkrátka - tři prc. dny. Objednával jsem skinzone i screenshield.

nevím nevím

Martin Hlaváček

Motivy jsou opravdu krásné,tomu nelze nic vytknout.Obědnáno 3.11,zaplaceno přes internet tentýž večer,odesláno až dnes večer 16.11!Na můj vkus trochu pomalé,vezmu li v úvahu že zboží je na skladě,a být to dárek pro jinou osobu,tak by to bylo dosti špatné.Ale je to přímo pro mě,takže vám to odpustím ;)

Spokojenost

Kristyna -

Moc hezké,na jiné stránce jsem pro svůj mobil (galaxy ace) nenašla možnost svého návrhu.Přesto jako malé mínus musím zmínit dobu dodání 15 dnů. Děkuji

doporucuji

Petr Pergler

skvela,hezka folie na Lg l9 II

DOPORUČUJI

Lukin Pa100rek

Kvalita fólie je epesní. Rychlé a vstřícné jednání. Nemám co vytknout.

perfektní přístup

Filip Pulchert

Perfektní jednání. Naivně jsem si myslel že na iPhone 5S půjde folie z iPhone 5 bez problémů. Ale jsou tam rozdíly a tak fólie nešla. Naštěstí ihned na místě a na počkání mi vyřezali novou fólii přímo na můj iPhone 5S a bez jakéhokoliv příplatku. Naprosto úžasné. Už vím kam půjdu až budu mít nový iPad Air.

Skin Frog 3D

Kateřina Koláčková

Skin je krásný, 3D efekt je superní a z nalepování jsem měla zbytečné obavy, dle návodu to jde naprosto hladce. Moc děkuju :)

Napište svůj názor