Ohlasy zákazníků

Spokojenost

Kristyna -

Moc hezké,na jiné stránce jsem pro svůj mobil (galaxy ace) nenašla možnost svého návrhu.Přesto jako malé mínus musím zmínit dobu dodání 15 dnů. Děkuji

doporucuji

Petr Pergler

skvela,hezka folie na Lg l9 II

DOPORUČUJI

Lukin Pa100rek

Kvalita fólie je epesní. Rychlé a vstřícné jednání. Nemám co vytknout.

perfektní přístup

Filip Pulchert

Perfektní jednání. Naivně jsem si myslel že na iPhone 5S půjde folie z iPhone 5 bez problémů. Ale jsou tam rozdíly a tak fólie nešla. Naštěstí ihned na místě a na počkání mi vyřezali novou fólii přímo na můj iPhone 5S a bez jakéhokoliv příplatku. Naprosto úžasné. Už vím kam půjdu až budu mít nový iPad Air.

Skin Frog 3D

Kateřina Koláčková

Skin je krásný, 3D efekt je superní a z nalepování jsem měla zbytečné obavy, dle návodu to jde naprosto hladce. Moc děkuju :)

skvělé

F Tůma

Připojuji se ke všem ostatním. Kvalita, rychlost, vstřícnost, přehledné stránky.

Vlastní potisk

Michaela Frančová

MAXIMÁLNÍ spokojenost!!!!Rychlé a vstřícné jednání.Doporučuji

skin na Dell

Eva G.

Skin přišel během týdne. Je kvalitně zpracovaný a dobře drží a notebook s ním vypadá úžasně. Jediný problém vidím v tom, vybrat si z takového množství vzorů:-). Díky

Skvělé pro všechny, pro mne na HP SlateBook x2

Petr Hájek

Mám na svém 10' tabletu na části s obrazovkou folii vpředu i vzadu. Vše díky ochotě a profesionálnímu přístupu zaměstnanců firmy Skinzone. Rychlost vyřízení byla vynikající (je to nový typ)a já ji potřeboval. Beru si tablet k moři, kde budu mít konečně čas si také číst a dívat se na filmy. A ať se písek moc netěší, ten nemá doživotní záruku.

ASUS K50IJ

Pája K

Úžasný motiv, naprostá spokojenost, a parádní rychlost dodání :)

Napište svůj názor