Ohlasy zákazníků

SUPER - 3 skiny na notebook, 1 na telefon

Miroslav Kozák

Opravdu super skvěle drží, výborné zpracování i vlastního motivu.Do budoucna bude určitě ještě jeden na notebook pro dceru.

2 skiny iPhone 4S

Verča P

NEJLEPŠÍ! :) Krásné vzory a samolepky suprově drží. Doporučuji dále...

Prestigio 4322, Asus X54L

Kristýna Kořínková

Nejvyšší spokojenost, koupila jsem sobě na mobil a sestře k svátku na ntb, oba skiny na vlastní motiv, rychlé doručení, vše naprosto perfektní. V budoucnu si plánuju i na vlastní ntb :)

3 skiny na Lenovo

Dáša K

Rychlé dodání, koupila jsem skiny na NTB sobě i dcerám a jeden je lepší než druhý :-D. Super kvalita, chválím a Skinzone moc doporučuji.

Nokia Lumia 820

Andrea Weberová

Jsem naprosto spokojená :) Skvělá komunikace. Předem jsem mailem zaslalala fotku s žádostí, jak to bude vypadat vyřezané na Nokii Lumii a během 1 pracovního dne mi přišel návrh :) Skin je velice kvalitní a jednoduché bylo i lepení :)

Samsung Galaxy Note II

Vladimír Režný

Perfektní rychlost vyřízení objednávky vlastního motivu, spokojenost i s použitím. Využiji i v budoucnu pro další změnu motivu. :-)

Skin - Samsung Galaxy S III

Barbora K

Naprostá spokojenost!!! :) Rychlé a vstřícné jednání, výborná komunikace. Jsem ohromena kladným vyřízením mé žádosti o výměně motivu. Určitě doporučím a využiji v budoucnosti! :) Děkuji za obchod :)

Asus memopad

Lucie Ostatnická

Spokojenost! Už teď se těším až si objednám další na svůj tablet a ještě s 50% slevou! :-) Aplikace skinu se mi podařila bez větších potíží a zatím dělá jen parádu.

Bezva, ale ....

Martin S

Pořídil jsem si polep na S XPERIA P. Folii jsem měl na mobilu nalepenou během pár minut. Problém vyvstal pouze v místech kolem tlačítek a šroubků, kde je folie hodně "vykrojená" a neustálým zasouváním mobilu z/do kapsy se po nějakém čase tato folie začala odlepovat. Vyřešil jsem to tak, že jsem tyhle drobné, přes hranu nalepené, části folie odřízl a nyní drží vše perfektně. Teda aspoň doufám, protože jsem před pár dny o mobil přišel :-(

Vlastní potisk

Pavel Hlaváček

Objednal jsem si valstní potisk na Sony Xperia Tipo. Jsem s ním naprosto spokojen. Lepí dobře sedí skvěle. Mockrát děkuji.

Napište svůj názor