Ohlasy zákazníků

3 skiny na Lenovo

Dáša K

Rychlé dodání, koupila jsem skiny na NTB sobě i dcerám a jeden je lepší než druhý :-D. Super kvalita, chválím a Skinzone moc doporučuji.

Nokia Lumia 820

Andrea Weberová

Jsem naprosto spokojená :) Skvělá komunikace. Předem jsem mailem zaslalala fotku s žádostí, jak to bude vypadat vyřezané na Nokii Lumii a během 1 pracovního dne mi přišel návrh :) Skin je velice kvalitní a jednoduché bylo i lepení :)

Samsung Galaxy Note II

Vladimír Režný

Perfektní rychlost vyřízení objednávky vlastního motivu, spokojenost i s použitím. Využiji i v budoucnu pro další změnu motivu. :-)

Skin - Samsung Galaxy S III

Barbora K

Naprostá spokojenost!!! :) Rychlé a vstřícné jednání, výborná komunikace. Jsem ohromena kladným vyřízením mé žádosti o výměně motivu. Určitě doporučím a využiji v budoucnosti! :) Děkuji za obchod :)

Asus memopad

Lucie Ostatnická

Spokojenost! Už teď se těším až si objednám další na svůj tablet a ještě s 50% slevou! :-) Aplikace skinu se mi podařila bez větších potíží a zatím dělá jen parádu.

Bezva, ale ....

Martin S

Pořídil jsem si polep na S XPERIA P. Folii jsem měl na mobilu nalepenou během pár minut. Problém vyvstal pouze v místech kolem tlačítek a šroubků, kde je folie hodně "vykrojená" a neustálým zasouváním mobilu z/do kapsy se po nějakém čase tato folie začala odlepovat. Vyřešil jsem to tak, že jsem tyhle drobné, přes hranu nalepené, části folie odřízl a nyní drží vše perfektně. Teda aspoň doufám, protože jsem před pár dny o mobil přišel :-(

Vlastní potisk

Pavel Hlaváček

Objednal jsem si valstní potisk na Sony Xperia Tipo. Jsem s ním naprosto spokojen. Lepí dobře sedí skvěle. Mockrát děkuji.

Vlastní rozměry na LENOVO

Tereza Janoušová

I když jsem si musela změřit rozměry sama a mám obě ruce levé, tak to vypadá úžasně!! Jsem nadšená!

jde to :-)

Josef Picur

Koupil jsem polep zadní strany na XPERIA Z. Folie se lepí dobře, vypadá skvěle. Jediné, co bych mohl vytknout jsou rozměry, kdy je folie o cca 1mm na všech stranách menší a tím pádem to nevypadá dobře. Přikládám foto [obrázky jsou FULL SIZE] http://www.picur.cz/work/ldr.jpg http://www.picur.cz/work/pdr.jpg http://www.picur.cz/work/pgr.jpg

Profesionální přístup

Lucie P.

Prodejce jsem kontaktovala, kvůli folii na svůj telefom, kterou neměl v portfoliu. Ochotně mi nabídli její tvorbu a montáž přímo na můj telefon. Bezvadný přístup k zákazníkovi. Velice Vám děkuji a všem doporučuji.

Napište svůj názor