Ohlasy zákazníků

skvělé

F Tůma

Připojuji se ke všem ostatním. Kvalita, rychlost, vstřícnost, přehledné stránky.

Vlastní potisk

Michaela Frančová

MAXIMÁLNÍ spokojenost!!!!Rychlé a vstřícné jednání.Doporučuji

skin na Dell

Eva G.

Skin přišel během týdne. Je kvalitně zpracovaný a dobře drží a notebook s ním vypadá úžasně. Jediný problém vidím v tom, vybrat si z takového množství vzorů:-). Díky

Skvělé pro všechny, pro mne na HP SlateBook x2

Petr Hájek

Mám na svém 10' tabletu na části s obrazovkou folii vpředu i vzadu. Vše díky ochotě a profesionálnímu přístupu zaměstnanců firmy Skinzone. Rychlost vyřízení byla vynikající (je to nový typ)a já ji potřeboval. Beru si tablet k moři, kde budu mít konečně čas si také číst a dívat se na filmy. A ať se písek moc netěší, ten nemá doživotní záruku.

ASUS K50IJ

Pája K

Úžasný motiv, naprostá spokojenost, a parádní rychlost dodání :)

SUPER - 3 skiny na notebook, 1 na telefon

Miroslav Kozák

Opravdu super skvěle drží, výborné zpracování i vlastního motivu.Do budoucna bude určitě ještě jeden na notebook pro dceru.

2 skiny iPhone 4S

Verča P

NEJLEPŠÍ! :) Krásné vzory a samolepky suprově drží. Doporučuji dále...

Prestigio 4322, Asus X54L

Kristýna Kořínková

Nejvyšší spokojenost, koupila jsem sobě na mobil a sestře k svátku na ntb, oba skiny na vlastní motiv, rychlé doručení, vše naprosto perfektní. V budoucnu si plánuju i na vlastní ntb :)

3 skiny na Lenovo

Dáša K

Rychlé dodání, koupila jsem skiny na NTB sobě i dcerám a jeden je lepší než druhý :-D. Super kvalita, chválím a Skinzone moc doporučuji.

Nokia Lumia 820

Andrea Weberová

Jsem naprosto spokojená :) Skvělá komunikace. Předem jsem mailem zaslalala fotku s žádostí, jak to bude vypadat vyřezané na Nokii Lumii a během 1 pracovního dne mi přišel návrh :) Skin je velice kvalitní a jednoduché bylo i lepení :)

Napište svůj názor