Ohlasy zákazníků

Jak se nakupuje s úsměvem

Sandra F.

Tento týden jsem vyzvedávala svůj atypický skin na klávesnici k ipadu. Osobní vyzvednutí byl úžasný zážitek. Skin byl dodělán na míru a upraven přímo na místě (špatně jsem měřila:-)), a dokonce i nalepen. Vše s úsměvem. Díky!

Super!

Martina Prieložná

Dnes by byl doručen skin na můj nový mobil. Je proste úžasný. Jsem moc spokojená s kvalitou i dobou dodání . Kdo si chce svého elektronického miláčka( mobil, tablet, nebo notebook) vylepšit a odlišit tak ať neváhá. Doporučuji

Skvele!!!

Lucia Terpáková

Dnes mi prisiel skin,je krasny,tefefon vyzera užasne.Hned musim objednat dalsie,pre rodinu :D takže ja len a len doporučujem,som nadmieru spokojna.Ďakujem

Stafford dle mé předlohy

Monika Vrbová

Objednala jsem si nálepku na mobil dle mého návrhu. Po objednání přišla neuvěřitelně rychle a perfektně sedí. jsem maximálně spokojená a určitě budu nákup v budoucnu opakovat. :-)

Úžasné!

Anna Pernikářová

Objednala jsem si samolepku na kryt dle mého výběru a je úžasná. Moc se mi líbí a jsem s ní nadmíru spokojená :-) Mohu jen doporučit! :-)

Japan flag for Xperia Z

Martin Vajgl

Dnes mi skin přišel a hned jsem si ho nalepil na svou Xperii a paráda, vypadá to fantasticky. Jediné čeho se trochu bojím je, že časem se asi snadno odlepí ty boky, no uvidíme, první den spokojenost :)

Spící labuť dle svého návrhu.

Vladimír Benda

Samolepka dle mého návrhu je skvělá.Jsem mile překvapen, jak je to krásné,Jsem nad míru spokojen, mohu jen doporučit. Moc děkuji.

Skvělí !!!

Eliška Baudyšová

Jsem nad míru spokojená. Úžasná spolupráce, perfektní zpracování a jednání na výborné úrovni. Jen a jen doporučuji. Takto slušných lidí je dnes velmi málo. Děkuji za vše!

skinzone

daniela Havlínová

Jsem velmi spokojená, mohu jen doporučit

huawei 530 vlastní motiv

Jan Němeček

Super skin.Děkuji

Napište svůj názor