Ohlasy zákazníků

Japan flag for Xperia Z

Martin Vajgl

Dnes mi skin přišel a hned jsem si ho nalepil na svou Xperii a paráda, vypadá to fantasticky. Jediné čeho se trochu bojím je, že časem se asi snadno odlepí ty boky, no uvidíme, první den spokojenost :)

Spící labuť dle svého návrhu.

Vladimír Benda

Samolepka dle mého návrhu je skvělá.Jsem mile překvapen, jak je to krásné,Jsem nad míru spokojen, mohu jen doporučit. Moc děkuji.

Skvělí !!!

Eliška Baudyšová

Jsem nad míru spokojená. Úžasná spolupráce, perfektní zpracování a jednání na výborné úrovni. Jen a jen doporučuji. Takto slušných lidí je dnes velmi málo. Děkuji za vše!

skinzone

daniela Havlínová

Jsem velmi spokojená, mohu jen doporučit

huawei 530 vlastní motiv

Jan Němeček

Super skin.Děkuji

Skin, fólie screen shield, temperované sklo screen shield

Aleš Horkel

Jsem velmi spokojen s přehledností stránek, rychlým vyřízením objednávky a samozřejmě kvalitou a zpracováním zboží. Již jsem objednal mnohokrát a veškerý sortiment a nemám jedinou výtku! Všem, kteří se rozhodují, jestli objednat, tak za mě rozhodně ANO. Doporučuji a děkuji týmu SKINZONE.

Perfektní !

Petra Krobotová

výborná komunikace, skvělé zpracování - v reálu stejné jako na www stránkách, jednoduchá aplikace skinu, mega rychlé dodání - prostě radost zde objednávat :)

sony xperia z2-Motiv Sparta,Sony Vaio-Motiv Sparta

Josef Neěas

uzasne zpracovani doba dodani taky super proste mohu jen doporucit a jak se znam neni to prvni ani posledni objednavka :-)

Samsung - vlastní motiv

Michal Staněk

Hnedka jak mi přišel skin domů tak sem neváhal ani vteřinu a polepil jsem si kryt od mobilu vlastním motivem. Je to super!! Kvalitka skvělá, na dotek příjemný. Rozhodně mám radost :).

Skin Sparta Praha

Václav Bohdanský

Super skin, krásně drží a telefon vypadá mnohem lépe. Díky moc

Napište svůj názor