Ohlasy zákazníků

samsung

Klára Sedláčková

Mohu vřele doporučit!!

Vánoce za dveřmi, ale dárek nikde :-(

Petr Šťástka

Dne 16.12 prý objednávka vyřízena a předána k doručení. Dnes je 23.12 a polep, který měl být vánočním dárkem stále nikde. Takže zklamání :-(

Samsung

Jana Netopilíková

Všem doporučuji skinzone.Rychlé dodání.Barvy super.

Vodafone Smart 4 - Coloured Strips

Jana Hrochová

Skin úžasný, krásné a výrazné barvy......bála jsem se pouze toho, že nestihnou dodat do Vánoc. Komunikovala jsem s pánem přes mail a ten sliboval, že stihnou. Obavy byly zbytečné - objednala jsem 11.12.2014, poště předali 17.12.2014 a dodali 19.12.2014. Moc dobrá komunikace se zákazníkem, ale hodil by se chat na webu. Navíc dodali voucher na další nákup. Takže jedním slovem super, rozhodně doporučuji objednat.

Sony Xperia Z2

Václav Melša

Skin je parádní, barvy jsou super.... rychlé dodání... určitě doporučuji ;)

Black Carbon

Michal Novák

Skin vypadá dobře, rychlé dodání zboží a skvělá komunikace. Všem doporučuji !!!

z1 compact

Jan Pitel

namisto folie pro z1 compact mi přišla na z3 compact... Skin na zadní stranu telefonu by mohl mit kvalitněji udělané výřezy zejména na diodu fotoaparatu a logo vyrobce. Reakce Skinzone. Za chybně zaslanou fólii se omlouváme a zasíláme tu správnou. Z3C folii si ponechte, v případě že budete kupovat novější model.

Black Carbon

Tomáš Matěásko

Polepení notebooku skinen Black Carbon získá i starý kus vzhled luxusního zboží. Rychlé doručení a získáte slevu na další objednávku. Vřele doporučuji !!!

Xperia T

Luboš Hrůza

Mohu vřele doporučit.Více není co dodat.

Mile prekvapeni

Martin Slavev

Dnes jsem jel nahodne kolem s tim ze si produkt prohlednu. Hned u dveri me usmevem odzbrojila velice mila slecna ktera ochotne i produkt nalepila. Na hodnoceni folie je brzy ale podobny pristup se u nas bohuzel casto nevidi. Davam palec nahoru celemu kanclu a mile slecne obzvlast :)

Napište svůj názor