Ohlasy zákazníků

Motiv pro Samsung Galaxy S3 Mini

Lucie Budínová

Dnes mě přišel motiv na mobil a vypadá luxusně.Sedí jak má.SUPER!!! Vřele doporučuji.

Fólie na display - 1 rok a velká spokojenost

Roman I.

Zdravím, tak dnes je to rok co jsem poprvé nalepil fólii od ScreenShield na můj mob. Prestigio 4500T (4,5" display). Můj názor ? Jednoduše excelentní ! Po celou dobu jsem ho používal jak v práci v kapse kalhot (prach, otěr), tak i při sportu na kole v zadní kapse (prach, vlhko, teplo) a i po roce pevně drží a dokonale chrání. Můžu všem jen doporučit, sice není nejlevnější, ale s klasickými foliemi za 50kč to nelze ani srovnávat.

Roma R2

Jan Š

Jednoduchá aplikace, která svoji úlohu plní na 100%. Není poznat, že fólie je aplikovaná. Vše známým co si zakoupili tablety, smartphouny doporučuju a je to bezvadný dárek k narozeninám či tak.

folie, kryt

Martina Wendlerová

Ještě jsem zásilku neobdržela. Poznámka Skinzone: Platbu jsme obdrželi 9/4, při výrobě se u tohoto skinu vyskytla chyba, takže se proces musel zopakovat. Objednávka byla dnes odeslána. Garantujeme dodávku do 14 dní (6/4 zadáno, 9/4 platba obdržena, 18/4 odesláno - jsme tedy v relaci), ale obvykle býváme rychlejší.

Spokojenost!!

Martin Brazda

Mohu vsem jen doporucit!!!

Nokia C7

Eleanor Gr

Skinzone vypadá, jak jsem si představovala a na telefonu sedí perfektně. Dodání bezproblémové.

HP

Michaela V

Dnes mi konečně po 14 dnech došli samolepky. Jsem docela překvapená z vytisknutých barev. Objednávala jsem si totiž světle růžový skin a došel mi takový nijaký tmavě růžový. Zklamání Reakce Skinzone: Při nahrávání vlastního motivu/fotky na našich stránkách uvádíme, že tiskneme v barevném prostoru 4 barev, tzv. CMYK. Zaslaný podklad byl v RGB, tedy pouze barvy 3. Při převodu z RGB do CMYK dojde k barevnému posunu. Budete-li mít příště fotku vytisknout jako skin, stačí ji připravit ve CMYK, tak aby k posunu nedošlo. Vaše zklamání nás mrzí, nicméně technicky to není jinak možné.

Xperia Z1 Compact

Patrik Scholz

Rychlost dodání parádní, ale kvalita by mohla být ještě na vyšší úrovni. Folie na displej má trošku mimo udělané výřezy na kameru a čidlo přiblížení. Folie byla i trošku poničena, asi výrobou (rýhy). Po aplikování rýhy zmizely. Zadní carbon skin by mohl být celkově větší. Pro mě celkově průměr!

Tak to přišlo...

Vlasta Hoffmann

Přítelkyni jsem objednal jako dárek folii na telefon.Dorazila brzy,sedí perfektně a udělala velkou radost.Jen tak dál skinzone.

samsung galaxy s4 mini

scearman 85

Výborná kvalita, folie sedí na 100% a oproti jiným firmám co jsem vyzkoušel jde daleko přesněji a snadněji nalepit. VŘELE DOPORUČUJI!!!

Napište svůj názor