Ohlasy zákazníků

Skin na notebooky

Jaroslav Rosa

Po menším nedorozumění bylo vše vyřešeno ke spokojenosti zákazníka.

Skin Asus X302L a Xiaomi RedMI Note 2

Jiří Svoboda

Byl jsem opravdu mile překvapen přístupem firmy k zákazníkovi. Měl jsem přání, jestli by nešlo skin nalepit u notebooku i v prostoru klávesnice, v obchodě se mi okamžitě pokusili vyjít vstříc a notebook přeměřili. Telefon taky vypadá super, opravdu můžu jen chválit :) Jen tak dál!

Skin Acer one

Michal Š.

Jsem spokojený. Rychlé dodání, jednoduchá aplikace, Kvalitní polep. Mohu jen doporučit.

Skin HTC desire 500

Lukáš R.

Velká spokojenost.Zatím ji mám jen chvíli ale vypadá velmi kvalitně,krásně a pěkně drží. Kvalita je téměř stejná jako u normální fotky.

Skin

Lenka N.

Absolutní spokojenost!Rychlé dodání,zatím vše bez problémů.

Záruka na sklo

Jirka S

Bezproblémová výměna rozbitého skla za nové! Rychlé vstřícné jednání! :)

Skin a fólie

Helena J.

Při osobním odběru jsem si nechala skin i s fólií odborné nalepit. Zaměstnanci byly vstřícní a ochotni. Velká spokojenost.

Samolepka na iPhone 5S

Světlana M.

Absolutní spokojenost! I přes mou nepozornost, kdy jsem si objednala samolepku na jiný telefon, firma byla velmi ochotna to předělat a zaslat mi do tří dnů samolepku na iPhone 5S. Samolepka je velmi kvalitní, neodlepuje se a vypadá krásně!

Skin na notebook

Lenka K.

Jsem velmi spokojená. I když můj notebook nebyl v nabídce, dostala jsem ani ne do týdne skin dle vlastního zaměření. Padne přesně. Aplikace je jednoduchá, barvy odpovídají obrázku v nabídce. Tak doufám, že folie bude držet, zatím vše OK.

Apple Rodina (iPad, iPhone, iPad)

Thomas Matthew Mitka

Jsem neskutečně spokojen s kvalitou vlastního motivu pro moji mamku která je z těchto naprosto nadšená a moc se jí líbí že může nosit svá zvířátka na svém iPadu mini a jako kryt na iPhone SE. Já sám jsem si pořídil skin na iPad Air 2 a až na maličkou nepřesnost v zaměření zdířek mikrofonu ( na Air 2 už nejsou mikrofony v anténě) je to peckový i napodobenina carbonových vláken je senzační. Maličko problém vidím v pevnosti daného sknu který především v záhybech hůře lepí, ale vzhledem k tou že jsme vynalézaví tak jsme si objednali gumové průhledné obaly na iPady takže ty udrží skin na místě a nebudou se nám odlepovat. Ještě to tak natlačit do sousedů :-) aby si něco takového pořídili. Spokojenost největší hlavně tedy s dobou dodání!!!

Napište svůj názor