Ohlasy zákazníků

Bublina

Bu Bu

Prostě super

Veliká paráda

Jiří Stehno

Jsem spokojen, objednal jsem si skin na Z3 compact dle vlastního návrhu a barvy sou super, skin vypadá že je ze slušného materiálu a je pevný a pěkně drží na mobilu. Určitě můžu doporučit a určitě se sem ještě vrátím.

Screenshield - fólie

Renáta Šupolíková

Sehnat na Samsung S6 edge+ sklo, byl oříšek. Ze zkušenosti jsem věděla, že sklo dobře nedrží na zahnutém displeji a také je na okrajích vidět lepidlo. Před objednáním jsem se dotazovala, zda skla spol. Skinzone tento problém nemají. Po další konzultaci mi byla doporučena fólie, která má stejné ochranné vlastnosti, i když v případě pádu bude ochrana asi nižší (z hlediska prasknutí displeje). Objednala jsem tedy fólii na displej. Samotná aplikace perfektní a jednoduchá. Výsledek aplikace jsem ihned nehodnotila, počítala jsem s tím, že po odpaření aplikační tekutiny bude výsledek lepší, jak koneckonců vychází i z návodu a recenzí. Přiznávám, že jsem obavy měla, ale jak se říká, kdo neuvidí...neuvěří! Již po pár hodinách začaly bubliny a nerovnosti mizet! Je to neuvěřitelné, jak je fólie propracována a jak aplikační tekutina funguje. Druhý den zůstávaly poslední tři bubliny a i ty vymizely po další hodině. Nyní není samotná fólie na displeji skoro poznat. Je pro mne výzvou zkusit i samotné sklo, nevěřím, že dělá takové neplechy, jako tomu bylo u jiných značek. Skinzone vychytávky jsou prostě perfektní, mohu JEN DOPORUČIT, nebudete zklamáni :)

Skin samsung S6 edge+

Renáta Šupolíková

Komunikace ze strany obchodu perfektní, délka dodací lhůty by mohla být kratší. Kvalita samolepky perfektní, lepení jednoduché a bez chyb. Barvy by mohly být lepší - vzorová fotografie byla ostřejší a barvy byly jasnější než výsledek na samolepce. Celkově hodnotím pozitivně a mohu jen doporučit.

Skin na Samsung S7560 GT

Monika Maixnerová

Skin přišel opravdu brzy po objednání a perfektně na vybraný mobil padl. Jsem spokojená. :) Co víc si přát.

Skin na notebooky

Jaroslav Rosa

Po menším nedorozumění bylo vše vyřešeno ke spokojenosti zákazníka.

Skin Asus X302L a Xiaomi RedMI Note 2

Jiří Svoboda

Byl jsem opravdu mile překvapen přístupem firmy k zákazníkovi. Měl jsem přání, jestli by nešlo skin nalepit u notebooku i v prostoru klávesnice, v obchodě se mi okamžitě pokusili vyjít vstříc a notebook přeměřili. Telefon taky vypadá super, opravdu můžu jen chválit :) Jen tak dál!

Skin Acer one

Michal Š.

Jsem spokojený. Rychlé dodání, jednoduchá aplikace, Kvalitní polep. Mohu jen doporučit.

Skin HTC desire 500

Lukáš R.

Velká spokojenost.Zatím ji mám jen chvíli ale vypadá velmi kvalitně,krásně a pěkně drží. Kvalita je téměř stejná jako u normální fotky.

Skin

Lenka N.

Absolutní spokojenost!Rychlé dodání,zatím vše bez problémů.

Napište svůj názor