Ohlasy zákazníků

Xperia Z

Ladislav K. Hodonín

Objednal jsem kompletní folie na Xperia Z vše přišlo v naprostém pořádku nicméně se po rozbalení zjistilo, že folie na display byla trochu delší. Po informaci o tomto faktu se zachovali jako opravdoví profesionálové a okamžitě reagovali a na vlastní náklady my byla ihned druhý den doručena nová folie, která pasovala na 100%. Další zkušen má moje dcera,která měla taky folii od skinzone a nosila telefon v pouzdře,který folii v rohu obarvil. Pracovník firmy uvedl důvod obarvení, že je zapříčiněno pouzdrem sundal obarvenou folii a nalepil novou a to podotýkám s úsměvem a slušností na náklady opět firmy skinzone. A to znamená, že vřele doporučuji

carbon

Marek B.

ráno objednán motiv carbon na XPERIA Z. Okolo 14:00 sms, že je připraven na pobočce v Kyjích. Ochotně mi motiv nalepili a i s folii na display, kterou jsem měl od jinud. Motiv je super. Není uplně přesný cca 1mm , ale hned si můj mobil přeměřili, takže další várka bude asi ještě přesnější

Krásný dárek

Zdenek Borovec

Vybrán vlastní motiv - skvělé zpracování a na mobilu vypadá úžasně. Jen trochu zaváhalo doručení. Takže mohu všem jen doporučit.

Super nápad na dárek pro mladé - voucher

Katka Briová

Vouchery dorazily velmi brzy, jsou uzavřeny a vypadají velmi hezky jako dárek. Určitě doporučuji, pokud nevíte čím potěšit - mobil, tablet nebo neotebook má přece každý a každý se chce lišit :)

Obchod

Karel Řeřicha

Super

supeer

Lenka Lenka

Mohu jen doporucit, doba dodani 3pracovni den super :) a skin vypada moc moc dobre :)))

Nadšenost

Peťa :)

Pro přítele jsem si jako dárek k vánocům objednala skin na notebook , ještě mi sice nedošel ale už teď vím že budu spokojená jako vždy,já sama ho mám na mobilu,tabletu a notebooku :) veliká spokojenost a každému jen doporučuji :)

Spokojenost

Hana Jetenská

Brzké dodání (do 1 týdne), spolehlivost, kvalita. Doporučuji ostatním.

Skvělý obchod

Jan Strejček

Zakoupil jsem si dva skiny a přišli velice rychle, se vším vyšli vstříc. Můžu jen doporučit. Skin na mobilu je opravdu nádherný :-)

Bomba

Kivi Kivi

Bal jsem se, zda to bude do Vanoc a behem dvou dni je to u dopravce. Diky.

Napište svůj názor