Ohlasy zákazníků

žabička na víku

Filip Janoušek

Koupil jsem si skin se slevou a potřeboval jsem ho rychle, naštěstí skin jsem dostal za 3 dny, takže úžasný, jinak od pohledu vypadá nálepka hezky a odolně, při lepení jsem si všimnul jak snadno se vytlačují bublinky. Bohužel jesm si trošku špatně změřil víko, takže musím skin malinko seříznout ale zatím jsem maximálně spokojen. :-)

Skin na mobil

Eliška K.

Dnes mi došel skin na mobil z vlastní fotky a jsem naprosto nadšená! Výborná kvalita, sedí přesně a velice snadná aplikace. Určitě to nebyl poslední, který jsem si objednala :)

NÁLEPKA NA NOTEBOOK

Jana Jiráková

Objednala jsem si již po druhé a jsem moc spokojená.Nálepky jsou pěkné a kvalitní.

Evolve XtraPhone 5.3 QC Fólie na celé tělo

Martin S.

Pořídil jsem si obroustranou folii a jsem spokojen. Zadní strana byla bezproblému. Přední vykazovala určité vady, ale byla mi hned zaslána nová. Takže celkově jsem spokojen.

Motiv pro notebook

Taťána Hanulíková

Vše v pořádku,motiv i barvičky přesně dle objednávky. Rychlé dodání. Doporučuji.

Skin dle představ, jen trochu nesedí

Eva D.

Skin je opravdu velmi povedený, barevně v pořádku, kvalita super. Celkově sedí jak má (rohy, tlačítka, vše ok), jen asi Lenovo začlo vyrábět trošku jinak typ A1000. Není zde již zaslepení sim slotu (tudíž jeho vyřezání ve skinu pozbylo významu) a nevím jak s logem. Nechala jsem si logo taktéž vyřezat a nápis na tabletu je o cca 3mm níž než výřez, takže jsem tam nechala fólii. Doporučuji tedy mrknout, jak teď aktuálně ty tablety vypadají, skin je zřejmě podle staršího typu.

Motiv na notebook

Jan Heřman

Nálepka sedí tak akorát, drží dobře. Motiv vypadá moc pěkně. Zkrátka můžu jen doporučit.

Motiv pro Samsung Galaxy S3 Mini

Lucie Budínová

Dnes mě přišel motiv na mobil a vypadá luxusně.Sedí jak má.SUPER!!! Vřele doporučuji.

Fólie na display - 1 rok a velká spokojenost

Roman I.

Zdravím, tak dnes je to rok co jsem poprvé nalepil fólii od ScreenShield na můj mob. Prestigio 4500T (4,5" display). Můj názor ? Jednoduše excelentní ! Po celou dobu jsem ho používal jak v práci v kapse kalhot (prach, otěr), tak i při sportu na kole v zadní kapse (prach, vlhko, teplo) a i po roce pevně drží a dokonale chrání. Můžu všem jen doporučit, sice není nejlevnější, ale s klasickými foliemi za 50kč to nelze ani srovnávat.

Roma R2

Jan Š

Jednoduchá aplikace, která svoji úlohu plní na 100%. Není poznat, že fólie je aplikovaná. Vše známým co si zakoupili tablety, smartphouny doporučuju a je to bezvadný dárek k narozeninám či tak.

Napište svůj názor