Ohlasy zákazníků

Motiv pro notebook

Taťána Hanulíková

Vše v pořádku,motiv i barvičky přesně dle objednávky. Rychlé dodání. Doporučuji.

Skin dle představ, jen trochu nesedí

Eva D.

Skin je opravdu velmi povedený, barevně v pořádku, kvalita super. Celkově sedí jak má (rohy, tlačítka, vše ok), jen asi Lenovo začlo vyrábět trošku jinak typ A1000. Není zde již zaslepení sim slotu (tudíž jeho vyřezání ve skinu pozbylo významu) a nevím jak s logem. Nechala jsem si logo taktéž vyřezat a nápis na tabletu je o cca 3mm níž než výřez, takže jsem tam nechala fólii. Doporučuji tedy mrknout, jak teď aktuálně ty tablety vypadají, skin je zřejmě podle staršího typu.

Motiv na notebook

Jan Heřman

Nálepka sedí tak akorát, drží dobře. Motiv vypadá moc pěkně. Zkrátka můžu jen doporučit.

Motiv pro Samsung Galaxy S3 Mini

Lucie Budínová

Dnes mě přišel motiv na mobil a vypadá luxusně.Sedí jak má.SUPER!!! Vřele doporučuji.

Fólie na display - 1 rok a velká spokojenost

Roman I.

Zdravím, tak dnes je to rok co jsem poprvé nalepil fólii od ScreenShield na můj mob. Prestigio 4500T (4,5" display). Můj názor ? Jednoduše excelentní ! Po celou dobu jsem ho používal jak v práci v kapse kalhot (prach, otěr), tak i při sportu na kole v zadní kapse (prach, vlhko, teplo) a i po roce pevně drží a dokonale chrání. Můžu všem jen doporučit, sice není nejlevnější, ale s klasickými foliemi za 50kč to nelze ani srovnávat.

Roma R2

Jan Š

Jednoduchá aplikace, která svoji úlohu plní na 100%. Není poznat, že fólie je aplikovaná. Vše známým co si zakoupili tablety, smartphouny doporučuju a je to bezvadný dárek k narozeninám či tak.

folie, kryt

Martina Wendlerová

Ještě jsem zásilku neobdržela. Poznámka Skinzone: Platbu jsme obdrželi 9/4, při výrobě se u tohoto skinu vyskytla chyba, takže se proces musel zopakovat. Objednávka byla dnes odeslána. Garantujeme dodávku do 14 dní (6/4 zadáno, 9/4 platba obdržena, 18/4 odesláno - jsme tedy v relaci), ale obvykle býváme rychlejší.

Spokojenost!!

Martin Brazda

Mohu vsem jen doporucit!!!

Nokia C7

Eleanor Gr

Skinzone vypadá, jak jsem si představovala a na telefonu sedí perfektně. Dodání bezproblémové.

HP

Michaela V

Dnes mi konečně po 14 dnech došli samolepky. Jsem docela překvapená z vytisknutých barev. Objednávala jsem si totiž světle růžový skin a došel mi takový nijaký tmavě růžový. Zklamání Reakce Skinzone: Při nahrávání vlastního motivu/fotky na našich stránkách uvádíme, že tiskneme v barevném prostoru 4 barev, tzv. CMYK. Zaslaný podklad byl v RGB, tedy pouze barvy 3. Při převodu z RGB do CMYK dojde k barevnému posunu. Budete-li mít příště fotku vytisknout jako skin, stačí ji připravit ve CMYK, tak aby k posunu nedošlo. Vaše zklamání nás mrzí, nicméně technicky to není jinak možné.

Napište svůj názor