Ohlasy zákazníků

Vysoká spokojenost

Lukáš Charvát

Objednal jsem folii na smartphone a mohu vám všem tu společnost, kterou prodává skvělé ceny, doporučit. Dávám hodnocení na 100%.

Dokonale folie

Mildessek Baloun

Jedna se o hodne kvalitni folii, ktera dlouho vydrzi a neni nijak obtezujici pri dotyku. Jen takove male doporuceni. Pri shlednuti navodu, vse musi byt kazdemu jasne. Avsak hned vedle videa durazne navadite, ze pri instalaci folie musi byt telefon vypnut, ale na videu tomu tak neni.... :-) Reakce Skinzone: Připravujeme zcela novou sadu video presentací, nicméně zde http://skinzone.cz/jak-aplikovat-ochrannou-folii-screenshieldtm-d1249ps.html#.U8P4J7HbSx0 je návod včetně požadavku na vypnutí přístroje. Zlepšíme se :)

Spokojenost

Martin H.

Pořídil jsem si screenshield a folii na záda tel. + screenshield na tablet a můžu jen doporučit. Rychlá komunikace a vstřícnost prodejce. :)

žabička na víku

Filip Janoušek

Koupil jsem si skin se slevou a potřeboval jsem ho rychle, naštěstí skin jsem dostal za 3 dny, takže úžasný, jinak od pohledu vypadá nálepka hezky a odolně, při lepení jsem si všimnul jak snadno se vytlačují bublinky. Bohužel jesm si trošku špatně změřil víko, takže musím skin malinko seříznout ale zatím jsem maximálně spokojen. :-)

Skin na mobil

Eliška K.

Dnes mi došel skin na mobil z vlastní fotky a jsem naprosto nadšená! Výborná kvalita, sedí přesně a velice snadná aplikace. Určitě to nebyl poslední, který jsem si objednala :)

NÁLEPKA NA NOTEBOOK

Jana Jiráková

Objednala jsem si již po druhé a jsem moc spokojená.Nálepky jsou pěkné a kvalitní.

Evolve XtraPhone 5.3 QC Fólie na celé tělo

Martin S.

Pořídil jsem si obroustranou folii a jsem spokojen. Zadní strana byla bezproblému. Přední vykazovala určité vady, ale byla mi hned zaslána nová. Takže celkově jsem spokojen.

Motiv pro notebook

Taťána Hanulíková

Vše v pořádku,motiv i barvičky přesně dle objednávky. Rychlé dodání. Doporučuji.

Skin dle představ, jen trochu nesedí

Eva D.

Skin je opravdu velmi povedený, barevně v pořádku, kvalita super. Celkově sedí jak má (rohy, tlačítka, vše ok), jen asi Lenovo začlo vyrábět trošku jinak typ A1000. Není zde již zaslepení sim slotu (tudíž jeho vyřezání ve skinu pozbylo významu) a nevím jak s logem. Nechala jsem si logo taktéž vyřezat a nápis na tabletu je o cca 3mm níž než výřez, takže jsem tam nechala fólii. Doporučuji tedy mrknout, jak teď aktuálně ty tablety vypadají, skin je zřejmě podle staršího typu.

Motiv na notebook

Jan Heřman

Nálepka sedí tak akorát, drží dobře. Motiv vypadá moc pěkně. Zkrátka můžu jen doporučit.

Napište svůj názor