Ohlasy zákazníků

5*

Vika R.

Naprostá spokojenost, jak s výrobkem, tak i s přístupem prodejce a dodáním. Motiv je z pevného materiálu a nebyl žádný problem s aplikací. Vřele doporučuji a objednávám další :)

PARÁDA

Roman H

Objednáno 17.08.14 - dodáno 21.08.14 - bylo by i dřív ale PPL spletla Dodací Depo a tak byl den prodleva. Takže Skinzone za dodání 10 hvezdiček z pěti. Komunikace email i telefonem opět deset z pěti. Produkt carbon na Z1 Compact naprosto dokonalé. Jen ořez na černé není vidět a lehce se přehlédne. Ale už na druhý pohled .... :-) :-) Určitě doporučuji. Díky

spokojenost

P. Z.

Objednala jsem si skin na mobil z vlastní fotky a jsem spokojená. Byla to už druhá objednávka, první byla dokonalá, druhá možná trochu tmavší než jsem myslela, ale i přesto dobrá. Odolnost samolepky proti odření je také vyhovující. Můžu jen doporučit.

Na 100% doporučuji

Roman Z.

Screenshield folii na displej jsem sám špatně nalepil,tvořila mapy, po návštěvě prodejny mě byla zdarma vyměněna a nalepena.Perfektní přístup a ochota.100% doporučuji

Bez problému

Petr K.

Rychlé a pohodové jednání. Přesné vyřezání folie na určitý druh mobilu. Naprostá spokojenost :-)

Vysoká spokojenost

Lukáš Charvát

Objednal jsem folii na smartphone a mohu vám všem tu společnost, kterou prodává skvělé ceny, doporučit. Dávám hodnocení na 100%.

Dokonale folie

Mildessek Baloun

Jedna se o hodne kvalitni folii, ktera dlouho vydrzi a neni nijak obtezujici pri dotyku. Jen takove male doporuceni. Pri shlednuti navodu, vse musi byt kazdemu jasne. Avsak hned vedle videa durazne navadite, ze pri instalaci folie musi byt telefon vypnut, ale na videu tomu tak neni.... :-) Reakce Skinzone: Připravujeme zcela novou sadu video presentací, nicméně zde http://skinzone.cz/jak-aplikovat-ochrannou-folii-screenshieldtm-d1249ps.html#.U8P4J7HbSx0 je návod včetně požadavku na vypnutí přístroje. Zlepšíme se :)

Spokojenost

Martin H.

Pořídil jsem si screenshield a folii na záda tel. + screenshield na tablet a můžu jen doporučit. Rychlá komunikace a vstřícnost prodejce. :)

žabička na víku

Filip Janoušek

Koupil jsem si skin se slevou a potřeboval jsem ho rychle, naštěstí skin jsem dostal za 3 dny, takže úžasný, jinak od pohledu vypadá nálepka hezky a odolně, při lepení jsem si všimnul jak snadno se vytlačují bublinky. Bohužel jesm si trošku špatně změřil víko, takže musím skin malinko seříznout ale zatím jsem maximálně spokojen. :-)

Skin na mobil

Eliška K.

Dnes mi došel skin na mobil z vlastní fotky a jsem naprosto nadšená! Výborná kvalita, sedí přesně a velice snadná aplikace. Určitě to nebyl poslední, který jsem si objednala :)

Napište svůj názor