Ohlasy zákazníků

ScreenShield Tempered Glass

Šárka Lorencová

Mám obrovskou kliku, že jsem objevila ScreenShield Tempered Glass. Aplikace snad ani jednodušší být nemůže a ochrana displeje je dokonalá. Nechtěný zátěžový test (placák na dlaždičky v koupelně) ustálo sklo na výbornou! Ten nepatrný rozdíl v ceně mezi obyč. tempered glass a tímto se setře hned prvním pádem.

Folie

Miroslav Lain

I když jsem si fólii na iPad air nechal nálepit specializovanou společnosti po jednom týdne se začíná odchlipovat na několika místech a stále víc a víc . Jsem velice nespokojen s tímto výrobkem i když mi je jasné ze už ho reklamovat nemohu.

Bezproblémová reklamace

Martina Matýsková

Patřím mezi ty uživatele, kteří si ihned po zakoupení nového telefonu okamžitě nalepí ochrannou fólii. Dlouho jsem váhala, od koho produkt zvolit, oslovila jsem s dotazy tuto firmu, jejich odpověď byla vždy velmi rychlá a když mi pak Svoboda osobně zavolal, aby mi sdělil další podrobnosti po telefonu a nabídl i službu nalepení na telefon (i když z důvodu dálky jsem nemohla využít), neváhala jsem. Aplikace byla poměrně jednoduchá, chce to ale dost trpělivosti a výsledný efekt byl perfektní! Po několika měsících se mi začala fólie v rožku mírně odlepovat, obrátila jsem se na reklamační oddělení, kde se mému problému začala věnovat paní Malecká a během jednoho dne se mnou vše vyrešila k mé spokojenosti. Dostala jsem fólii novou (v rámci doživotní záruky), aplikace zcela bez problémů, takže opravdu nemám co vytknout. Až si pořídím nový telefon či tablet, obrátím se jedině na tuto firmu a její velice příjemný a ochotný personál !

Lenovo thinkpad

Lukáš Pauliny

Velmi pohodlný a fajn nákup. Bezproblémová komunikace a rychlé dodání Potisk drží, není rozmazaný a aplikace byla takřka bezproblémová (spíše přisuzuji chybějící praxí s lepením). Nelze nic jiného než doporučit. :-)

Samsung Galaxy Mini 5

František Míček

Obrázek odpovídá vybranému vzoru, výroba byla rychlá. Problémem ovšem je, že na oblých hranách telefonu skin nedrží a odlepuje což považuji za velký problem, jelikož pod odlepené části se brzy dostane prach atd. a skin bude nutno odstranit. Takže suma sumarárum skin ano, ale ne na oblé telefony.

Kryt na telefon

Jaroslav V.

Velice solidní firma, došlý kryt neodpovídal úplně mému návrhu, reklamaci však bez problému uznali a poslali kryt úplně nový dle mých požadavků. Rozhodně doporučuji a děkuji!

Kryt na Huawei P8 Lite

Lukáš Richter

Největší spokojenost, sedí dobře! :-)

Lenovo MIIX300

Jiří Valenta

Málo kdy je důvod chválit. Tady ale musím. Nejsem příznivcem polepování zařízení, o to víc jsem spokojen s výsledkem. Vzhlede k mizernému povrchu tabletu Lenovo, na kterém se zachtává snad i pohled, o každém doteku nemluvě, pak musím říct, že tenti polep situaci naprosto změnil. Polep se zatím zdá velmi kvalitní, šel snadno a rychle nalepit, sedí takřka dokonale a to i na oblých plochách.. Musím napsat jednoznačně - jsem velmi spikojený. O to víc, že jsem jej dostal od firmy Comfor zdarma k produktu.

Nálepka na KINDLE

Gabriela P.

Kvalita nálepky je dobrá, nicméně rozhodně nevyhovující je kvalita provedení. Bohužel se zde nedá připojit obrázek pro jednodušší vysvětlení.. Zkrátka, Mezi hlavní zadní nálepkou a jejími okraji, které se dolepují z boků, je ještě tenká mezivrstvička nálepky, která zůstává na originálním papíře a nelepí se na produkt. Jenže tím pádem vám tak budou postraní nálepky na délku asi o 1,5 mm delší, a stejně tak i ty na šířku, což kazí finální výsledek na vašem produktu. Dále mi došla z výroby hlavní nálepka na jednom boku uplně odřízlá, jednalo se rozhodně o neúmyslnou chybu z výroby a naštěstí se mi podařilo nalepit to šikovně, že to téměř není poznat. Do třetice mě vážně šte, že tu nejdou vložit fotky. S vizáží nálepky jsem velice spokojena, ale bohužel ty boční proužky budu muset oddělat kvůli výše zmíněným důvodům - není to esteticky pěkné a bez bočních proužků bude zase ta nálepka taková "malá" ....

LG G flex 2

Tomáš Branda

Nechal jsem si udělat vlastní skin. Vypadá moc dobře a je velice detailní. Jenže po cca 2 měsících se začala odlepovat ta vrchní krycí folie, takže budu muset polep za chvíli odlepit. Kdyby to drželo tak dám 5 hvězd

Napište svůj názor