Ohlasy zákazníků

Záruka na sklo

Jirka S

Bezproblémová výměna rozbitého skla za nové! Rychlé vstřícné jednání! :)

Skin a fólie

Helena J.

Při osobním odběru jsem si nechala skin i s fólií odborné nalepit. Zaměstnanci byly vstřícní a ochotni. Velká spokojenost.

Samolepka na iPhone 5S

Světlana M.

Absolutní spokojenost! I přes mou nepozornost, kdy jsem si objednala samolepku na jiný telefon, firma byla velmi ochotna to předělat a zaslat mi do tří dnů samolepku na iPhone 5S. Samolepka je velmi kvalitní, neodlepuje se a vypadá krásně!

Skin na notebook

Lenka K.

Jsem velmi spokojená. I když můj notebook nebyl v nabídce, dostala jsem ani ne do týdne skin dle vlastního zaměření. Padne přesně. Aplikace je jednoduchá, barvy odpovídají obrázku v nabídce. Tak doufám, že folie bude držet, zatím vše OK.

Apple Rodina (iPad, iPhone, iPad)

Thomas Matthew Mitka

Jsem neskutečně spokojen s kvalitou vlastního motivu pro moji mamku která je z těchto naprosto nadšená a moc se jí líbí že může nosit svá zvířátka na svém iPadu mini a jako kryt na iPhone SE. Já sám jsem si pořídil skin na iPad Air 2 a až na maličkou nepřesnost v zaměření zdířek mikrofonu ( na Air 2 už nejsou mikrofony v anténě) je to peckový i napodobenina carbonových vláken je senzační. Maličko problém vidím v pevnosti daného sknu který především v záhybech hůře lepí, ale vzhledem k tou že jsme vynalézaví tak jsme si objednali gumové průhledné obaly na iPady takže ty udrží skin na místě a nebudou se nám odlepovat. Ještě to tak natlačit do sousedů :-) aby si něco takového pořídili. Spokojenost největší hlavně tedy s dobou dodání!!!

ScreenShield Tempered Glass

Šárka Lorencová

Mám obrovskou kliku, že jsem objevila ScreenShield Tempered Glass. Aplikace snad ani jednodušší být nemůže a ochrana displeje je dokonalá. Nechtěný zátěžový test (placák na dlaždičky v koupelně) ustálo sklo na výbornou! Ten nepatrný rozdíl v ceně mezi obyč. tempered glass a tímto se setře hned prvním pádem.

Folie

Miroslav Lain

I když jsem si fólii na iPad air nechal nálepit specializovanou společnosti po jednom týdne se začíná odchlipovat na několika místech a stále víc a víc . Jsem velice nespokojen s tímto výrobkem i když mi je jasné ze už ho reklamovat nemohu.

Bezproblémová reklamace

Martina Matýsková

Patřím mezi ty uživatele, kteří si ihned po zakoupení nového telefonu okamžitě nalepí ochrannou fólii. Dlouho jsem váhala, od koho produkt zvolit, oslovila jsem s dotazy tuto firmu, jejich odpověď byla vždy velmi rychlá a když mi pak Svoboda osobně zavolal, aby mi sdělil další podrobnosti po telefonu a nabídl i službu nalepení na telefon (i když z důvodu dálky jsem nemohla využít), neváhala jsem. Aplikace byla poměrně jednoduchá, chce to ale dost trpělivosti a výsledný efekt byl perfektní! Po několika měsících se mi začala fólie v rožku mírně odlepovat, obrátila jsem se na reklamační oddělení, kde se mému problému začala věnovat paní Malecká a během jednoho dne se mnou vše vyrešila k mé spokojenosti. Dostala jsem fólii novou (v rámci doživotní záruky), aplikace zcela bez problémů, takže opravdu nemám co vytknout. Až si pořídím nový telefon či tablet, obrátím se jedině na tuto firmu a její velice příjemný a ochotný personál !

Lenovo thinkpad

Lukáš Pauliny

Velmi pohodlný a fajn nákup. Bezproblémová komunikace a rychlé dodání Potisk drží, není rozmazaný a aplikace byla takřka bezproblémová (spíše přisuzuji chybějící praxí s lepením). Nelze nic jiného než doporučit. :-)

Samsung Galaxy Mini 5

František Míček

Obrázek odpovídá vybranému vzoru, výroba byla rychlá. Problémem ovšem je, že na oblých hranách telefonu skin nedrží a odlepuje což považuji za velký problem, jelikož pod odlepené části se brzy dostane prach atd. a skin bude nutno odstranit. Takže suma sumarárum skin ano, ale ne na oblé telefony.

Napište svůj názor