Ohlasy zákazníků

Lenovo thinkpad

Lukáš Pauliny

Velmi pohodlný a fajn nákup. Bezproblémová komunikace a rychlé dodání Potisk drží, není rozmazaný a aplikace byla takřka bezproblémová (spíše přisuzuji chybějící praxí s lepením). Nelze nic jiného než doporučit. :-)

Samsung Galaxy Mini 5

František Míček

Obrázek odpovídá vybranému vzoru, výroba byla rychlá. Problémem ovšem je, že na oblých hranách telefonu skin nedrží a odlepuje což považuji za velký problem, jelikož pod odlepené části se brzy dostane prach atd. a skin bude nutno odstranit. Takže suma sumarárum skin ano, ale ne na oblé telefony.

Kryt na telefon

Jaroslav V.

Velice solidní firma, došlý kryt neodpovídal úplně mému návrhu, reklamaci však bez problému uznali a poslali kryt úplně nový dle mých požadavků. Rozhodně doporučuji a děkuji!

Kryt na Huawei P8 Lite

Lukáš Richter

Největší spokojenost, sedí dobře! :-)

Lenovo MIIX300

Jiří Valenta

Málo kdy je důvod chválit. Tady ale musím. Nejsem příznivcem polepování zařízení, o to víc jsem spokojen s výsledkem. Vzhlede k mizernému povrchu tabletu Lenovo, na kterém se zachtává snad i pohled, o každém doteku nemluvě, pak musím říct, že tenti polep situaci naprosto změnil. Polep se zatím zdá velmi kvalitní, šel snadno a rychle nalepit, sedí takřka dokonale a to i na oblých plochách.. Musím napsat jednoznačně - jsem velmi spikojený. O to víc, že jsem jej dostal od firmy Comfor zdarma k produktu.

Nálepka na KINDLE

Gabriela P.

Kvalita nálepky je dobrá, nicméně rozhodně nevyhovující je kvalita provedení. Bohužel se zde nedá připojit obrázek pro jednodušší vysvětlení.. Zkrátka, Mezi hlavní zadní nálepkou a jejími okraji, které se dolepují z boků, je ještě tenká mezivrstvička nálepky, která zůstává na originálním papíře a nelepí se na produkt. Jenže tím pádem vám tak budou postraní nálepky na délku asi o 1,5 mm delší, a stejně tak i ty na šířku, což kazí finální výsledek na vašem produktu. Dále mi došla z výroby hlavní nálepka na jednom boku uplně odřízlá, jednalo se rozhodně o neúmyslnou chybu z výroby a naštěstí se mi podařilo nalepit to šikovně, že to téměř není poznat. Do třetice mě vážně šte, že tu nejdou vložit fotky. S vizáží nálepky jsem velice spokojena, ale bohužel ty boční proužky budu muset oddělat kvůli výše zmíněným důvodům - není to esteticky pěkné a bez bočních proužků bude zase ta nálepka taková "malá" ....

LG G flex 2

Tomáš Branda

Nechal jsem si udělat vlastní skin. Vypadá moc dobře a je velice detailní. Jenže po cca 2 měsících se začala odlepovat ta vrchní krycí folie, takže budu muset polep za chvíli odlepit. Kdyby to drželo tak dám 5 hvězd

Dekorativní skin na Huawei Y5

Oliver Jati

Objednal jsem si skin na mobil z vaši galerie. Skin velice krásný akorát se lepši hůře, ale pomohlo mi vaše video. Dále bych ještě zvětšil otvory pro kameru, reproduktor atd. (někdy sou míry nepřesné) .Jinak vše v pořádku a už se těším na ohlasy mých kamarádů.

Zajimavé zkášlení

Tomáš Strach

Objednával jsem si dva vlastní skiny. První se dosti povedl, ale druhý už nedopadl tak dobře. Obrázek v porovnání s originálem o dost tmavší. Co mě trošku mrzí, tak to, že rozměry úplně nesedí (celkově bych to při výrobě zvětšil). A na závěr aplikace fólie. Při prvním pokusu porod, pak už to šlo dobře. Jinak spokojenost. Lepší 3 hvězdy.

Kupa originálních dárečků

Michal Hornych

Díky této skvělé službě se mi podařilo potěšit kupu přátel skvělým originálním dárkem. Funguje to skvěle a jednoduše a jsem zcela spokojen. Všude a všem doporučuju!

Napište svůj názor