Ohlasy zákazníků

Sony xperia Z1 Compact

Josef Hladík

Skvěle vyvedený vlastní motiv na mobil. Padl jak ulitý od výrobce. Od této firmy jsem již ochránil před 5 lety na NTB a drží do dnes bez jediného škrábance a ztráty barvy. Skvělý přístup, Jedna z mála firem v ČR co opravdu funguje tak jak má a na její výrobky je spolehnutí. Kluci jste jedničky !!!!!

Skin Samsung

Natálie Tomášová

Vlastní motiv - skvělá práce. Byl to můj první nákup na skinzone.cz a jsem naprosto spokojena. Určitě doporučím všem svým známým!! Děkuji :-)

Skin - Lenovo A5000

Marcela Turečková

Opět vlastní motiv - opět skvělá práce :-) Skin sedí perfektně, vše rychle vyřízeno...nemám co bych vytkla :-) Udělali jste mi zas radost :-) Děkuji

ochota

Iveta Blažková

Velká ochota a rada po telefonu, při osobním převzetí byla slečna milá, ochotná, prostě super. Folii mi ochotně na notebook nalepila. Velmi doporučuji tuto firmu.

Dell XPS 12 DUO

Michal Krakovka

Rychle dodáno, rozměry sedí perfektně, Aligator skin krásný :-)

Rychlost, ochota

G D

V eshopu nebyl dostupny model co jsem potreboval a napsal jsem dotaz co dal. Dostal jsem rychlou odpoved ze model hned zameri a za par dnu uz to bylo nabidce. Jsem moc spokojeny s vysledkem.

IPad mini 4 - fólie na celé tělo tabletu

Simona C.

Tento produkt jsem dříve než na této stránce objednala u jejího partnera. Výsledek nebyl příliš valný, neuměli mi poradit. Teprve až kdyz jsem napsala mail přímo na adresu tohoto obchodu, přišla mi velmi rychle milá odpověď, kde už mi konečně ochotně poradili. Jsem velice spokojená jak s přístupem zaměstnanců, tak i s fólii

Z3c Z1c

Jiři Klement

Maximalne spokojený je to již třetí nákup . Vyzkoušel jsem i folie na display vše ok ale převážně kupuji skiny a čekam na vlastni tvorbu na tablet ve větčích rozměrů 8" tak uvidíme :-).Komunikace na jedničku rychle perfektně nevím co bych vytknul....

Prestigio PSP5453 Duo

Sheila Rómulo Teca

Vybrala jsem si samolepku s vlastním motivem.Jsem naprosto spokojená.Kdo váhá tak si určitě hned pořiďte taky.Krásně drží a jde lehce sundat.

Temperované sklo na Xperia Z3 compact

Tomáš Ř.

Maximální spokojenost se službami. Sklo i zadní skin nalepili přímo v obchodě bez předchozího objednání (původně jsem si šel jen prohlédnout kvalitu). Dokonce mi důvěřovali natolik, že jsem mohl zaplatit převodem (karty neberou a neměl jsem u sebe hotovost). Po dvou měsících mi poslali nové sklo jen za cenu poštovného. Po pádu telefonu na lesní cestě zůstaly na skle škrábance. Zpočátku jsem ani nečekal, že se doživotní záruka vztahuje na poškození produktu vlastní neopatrností. Přeji mnoho úspěchů v podnikání. Málo obchodníků u nás chápe, že spokojený zákazník je nejlepší reklama.

Napište svůj názor