Ohlasy zákazníků

Vlastní rozměry na LENOVO

Tereza Janoušová

I když jsem si musela změřit rozměry sama a mám obě ruce levé, tak to vypadá úžasně!! Jsem nadšená!

jde to :-)

Josef Picur

Koupil jsem polep zadní strany na XPERIA Z. Folie se lepí dobře, vypadá skvěle. Jediné, co bych mohl vytknout jsou rozměry, kdy je folie o cca 1mm na všech stranách menší a tím pádem to nevypadá dobře. Přikládám foto [obrázky jsou FULL SIZE] http://www.picur.cz/work/ldr.jpg http://www.picur.cz/work/pdr.jpg http://www.picur.cz/work/pgr.jpg

Profesionální přístup

Lucie P.

Prodejce jsem kontaktovala, kvůli folii na svůj telefom, kterou neměl v portfoliu. Ochotně mi nabídli její tvorbu a montáž přímo na můj telefon. Bezvadný přístup k zákazníkovi. Velice Vám děkuji a všem doporučuji.

pruhy na displeji

Lukas Franek

Pořídil jsem si fólií screenshield na telefon prestigio pap 4500. Po aplikaci se na displeji objevily barevné pruhy, které bohužel nezmizely ani po nekolika dnech. Výrobce mi sdelil, ze se jedna o tzv. Rgb rozklad a ze tento jev není možné odhalit při výstupní kontrole. Zdarma mi však poslal novou fólií. Bohužel i u teto se pruhy vyskytovaly. Po zaslání folie z Nove série je konečně po problému. Chtěl bych tedy tímto poděkovat výrobci za vstřícnost při řešení tohoto problémů. Aplikace folie sice neni jednoduchá (aplikovat fólii napoprve ci bez jediného smitka se mi nikdy nepodařilo), ale ochrana displeje je to perfektní.

Skinzone fólie XPERIA T

Jozef Cmar

Přes prvotní nedůvěru nakonec naprostá spokojenost, už nemám polepený jeden telefon, ale hned několik. Fólie plní nejenom dekorativní, ale také ochrannou funkci a obojí zvládá výborně. Za sebe mohu produkty jedině doporučit

ScreenShield fólie na displej pro Canon EOS 650D

Petr

PERFEKTNÍ, DOPORUČUJI. Investice se rozhodně vyplatí, než potom nadávat, že jste si poškrábali displej. Při aplikaci fólie se s tím musíte trochu více pohrát, chce to trpělivost, ale výsledek stojí za to. Zakoupeno přímo na screenshield.cz.

Screenshield fólie na displej pro Motorola Defy mini MOT-DEFYM-D

PorterIce

Folie vypadala velmi odolně. Poprvé jsem ji nalepila trochu špatně a její sundání nebylo lehké, takže z toho soudím, že display ochrání dobře. Určitě doporučuji.

Screenshield fólie na displej pro Prestigio MultiPad PMP 5197D PRE-PMP5197D

Jitka Richterová

Příjemná na dotyk, rozmanité velikosti na různé zařízení Nedostatečný český návod k aplikaci folie Folie je super, opravdu se sama dorovnala malé bublinka, ale nutné přečíst návod na internetu jelikož v balení byl pouze stručný český návod bez zásadních detailů jako třena , že se folie má nastříkat i ze shora pro lepší aplikaci nebo že lze při nepovedeném pokusu sundat a pokusit se podruhé a je dobré vědět že se doporučuje zapnutí přístroje až za 24 hod, což může zkomplikovat spoustu věcí pokud to nevíte.

ScreenShield pro Sony Ericsson Xperia RAY (ST18i) (celé tělo)

Karel

Dobře vymyšlená ochrana krytu proti poškrábání, po aplikaci menší bublinky opravdu zmizely. Mobil se lépe drží v ruce. Poměrně složitá samotná aplikace na mobil. Chce to šikovné ruce. Měl jsem na vybranou, jestli si koupit pouze ochranu na displej a nebo na celý mobil. Nevěděl jsem co si pod ochranou celého mobilu představit. Tak padla volba na tento produkt.

Napište svůj názor