Ohlasy zákazníků

Samsung Galaxy Note II

Vladimír Režný

Perfektní rychlost vyřízení objednávky vlastního motivu, spokojenost i s použitím. Využiji i v budoucnu pro další změnu motivu. :-)

Skin - Samsung Galaxy S III

Barbora K

Naprostá spokojenost!!! :) Rychlé a vstřícné jednání, výborná komunikace. Jsem ohromena kladným vyřízením mé žádosti o výměně motivu. Určitě doporučím a využiji v budoucnosti! :) Děkuji za obchod :)

Asus memopad

Lucie Ostatnická

Spokojenost! Už teď se těším až si objednám další na svůj tablet a ještě s 50% slevou! :-) Aplikace skinu se mi podařila bez větších potíží a zatím dělá jen parádu.

Bezva, ale ....

Martin S

Pořídil jsem si polep na S XPERIA P. Folii jsem měl na mobilu nalepenou během pár minut. Problém vyvstal pouze v místech kolem tlačítek a šroubků, kde je folie hodně "vykrojená" a neustálým zasouváním mobilu z/do kapsy se po nějakém čase tato folie začala odlepovat. Vyřešil jsem to tak, že jsem tyhle drobné, přes hranu nalepené, části folie odřízl a nyní drží vše perfektně. Teda aspoň doufám, protože jsem před pár dny o mobil přišel :-(

Vlastní potisk

Pavel Hlaváček

Objednal jsem si valstní potisk na Sony Xperia Tipo. Jsem s ním naprosto spokojen. Lepí dobře sedí skvěle. Mockrát děkuji.

Vlastní rozměry na LENOVO

Tereza Janoušová

I když jsem si musela změřit rozměry sama a mám obě ruce levé, tak to vypadá úžasně!! Jsem nadšená!

jde to :-)

Josef Picur

Koupil jsem polep zadní strany na XPERIA Z. Folie se lepí dobře, vypadá skvěle. Jediné, co bych mohl vytknout jsou rozměry, kdy je folie o cca 1mm na všech stranách menší a tím pádem to nevypadá dobře. Přikládám foto [obrázky jsou FULL SIZE] http://www.picur.cz/work/ldr.jpg http://www.picur.cz/work/pdr.jpg http://www.picur.cz/work/pgr.jpg

Profesionální přístup

Lucie P.

Prodejce jsem kontaktovala, kvůli folii na svůj telefom, kterou neměl v portfoliu. Ochotně mi nabídli její tvorbu a montáž přímo na můj telefon. Bezvadný přístup k zákazníkovi. Velice Vám děkuji a všem doporučuji.

pruhy na displeji

Lukas Franek

Pořídil jsem si fólií screenshield na telefon prestigio pap 4500. Po aplikaci se na displeji objevily barevné pruhy, které bohužel nezmizely ani po nekolika dnech. Výrobce mi sdelil, ze se jedna o tzv. Rgb rozklad a ze tento jev není možné odhalit při výstupní kontrole. Zdarma mi však poslal novou fólií. Bohužel i u teto se pruhy vyskytovaly. Po zaslání folie z Nove série je konečně po problému. Chtěl bych tedy tímto poděkovat výrobci za vstřícnost při řešení tohoto problémů. Aplikace folie sice neni jednoduchá (aplikovat fólii napoprve ci bez jediného smitka se mi nikdy nepodařilo), ale ochrana displeje je to perfektní.

Skinzone fólie XPERIA T

Jozef Cmar

Přes prvotní nedůvěru nakonec naprostá spokojenost, už nemám polepený jeden telefon, ale hned několik. Fólie plní nejenom dekorativní, ale také ochrannou funkci a obojí zvládá výborně. Za sebe mohu produkty jedině doporučit

Napište svůj názor