Ohlasy zákazníků

Skin Z3 Compact

Marek W

Vybral jsem si vlastní skin, který se mi moc líbí.. Kvalita i struktura samolepky je velice solidní a nemůžu ji nic vytknout. Komunikace taky na perfektní úrovni a oproti konkurenci i cenově dostupnější s možností vlastních skinu =) Jedině co mě možná trochu mrzí, je že skin nelícuje úplně přesně na 100% a po stranách zůstávají asi milimetrové vůle - ale já jsem perfekcionista takže.. Jinak můžu OBCHOD jedině DOPORUČIT a už se těším na další Nákup(y) S poděkovaním Marek W

Nejlepsi obchod

Antonín Svatoš

Skoda ze nejde dat 1000* protoze kvalita a cena je oproti konkurenci nesrovnatelna... Nejlepsi obchod... Kvalita je TOP ceny TOP Vyzkouseny kryty i folie vse 110% :)

Skin na Nvidia Shield

r\asg \dsfh\d

Skvělý kryt

folia Xperia SP

David Stankovic

Spokojnosť nadmieru, vynikajuci produkt za dobru cenu.

Lenovo A7000

Jiří G

Všechno super. Rychlé dodání a skin s vlastním motivem je výbornej. Takže všem doporučuji!! :)

Skin na LG optimus D (605)

Marie T.

Se skinem jsem velmi spokojená. Má sestra chtěla také skin, ale její mobil nebyl v nabídce. Napsala jsem jim a do pár týdnů sem přidali její typ mobilu. Byla jsem překvapená jejich obrovskou ochotou. Mohu jen doporučit.

Skin na Prestigio

Eva K.

Velká spokojenost,i přesto,že skin se mi i přes důkladné odmaštění a očištění telefonu na bocích odlepoval.Kontaktovala jsem firmu,ihned se mnou komunikovali,snažili se poradit a nakonec mi zdarma obratem poslali skin nový,který už drží perfektně.Jsem mile překvapená vstřícností,rychým a milým jednáním,s čímž jsem v dnešní době vůbec nepočítala,spíš jsem čekala,že odpovědí bude,že jsem prostě skin špatně nalepila.Všem mohu jen a jen doporučit!!!

Skin na Nokii Lumii 930

Dominik Dolejš

Struktura i kvalita samolepky je výborná a nemám proti ní žádné námitky, nicméně mě zklamaly mnohé nepřesnosti - zadní část má při přesné a správné aplikaci z jedné strany krytu mezeru asi 1 - 1,5 mm na druhé straně, což dost kazí výsledný dojem polepu. Dále část určená na bok telefonu vyplňuje pouze mezery mezi tlačítky a není to tedy pruh s výseky pro tlačítka, jak bych předpokládal - opět to dost kazí výsledný dojem. Přední strana samolepky je ale kapitola sama pro sebe - na displej vůbec neseděla (mezera tak 3-4 mm) a tak jsem jí obratem musel odstranit, což mělo za následek drobné poškození původní průhledné folie na displej (která jinak nemá chybu). Když to shrnu, tak se jedná o skvělý výrobek s dobou kvalitou, který ale kazí nepřesnosti a nedotaženost celého řešení.

Skin na ASUS X555L

Barbora Boučková

Doba dodání rychlá a skin ještě hezčí než jsem si myslela. Rozhodně doporučuji :) jsem moc spokojená

Skin na Dell E4200

Rychtařík Jindřich

Skvělá folie, přesně vyřezaná. Snadná práce při přilepení foliee na víko nogtebooku. Super designe, kvalitní nestíratelný povrch. Jasné barvy. Omyvatelné. Je to átá folie, kterou jsem koupil, na různé značky notebooků. Perfektní jako vždy. Mohu jen a jen doporučit

Napište svůj názor