Ohlasy zákazníků

Dekorativní skin na Huawei Y5

Oliver Jati

Objednal jsem si skin na mobil z vaši galerie. Skin velice krásný akorát se lepši hůře, ale pomohlo mi vaše video. Dále bych ještě zvětšil otvory pro kameru, reproduktor atd. (někdy sou míry nepřesné) .Jinak vše v pořádku a už se těším na ohlasy mých kamarádů.

Zajimavé zkášlení

Tomáš Strach

Objednával jsem si dva vlastní skiny. První se dosti povedl, ale druhý už nedopadl tak dobře. Obrázek v porovnání s originálem o dost tmavší. Co mě trošku mrzí, tak to, že rozměry úplně nesedí (celkově bych to při výrobě zvětšil). A na závěr aplikace fólie. Při prvním pokusu porod, pak už to šlo dobře. Jinak spokojenost. Lepší 3 hvězdy.

Kupa originálních dárečků

Michal Hornych

Díky této skvělé službě se mi podařilo potěšit kupu přátel skvělým originálním dárkem. Funguje to skvěle a jednoduše a jsem zcela spokojen. Všude a všem doporučuju!

Dekorativní skin na Lenovo A7000

Jiří Procházka

Přes moje nedostatky v objednávce mě bylo perfektně vyhověno a vše proběhlo velmi rychle a v pořádku. Jsem velmi spokojen s jednáním firmy i s doručením . Ještě jednou moc děkuji a budu se s Vámi všude chlubit.

Kryt na mobil Samsung S5 mini

Blanka Tomšů

Rychlé dodání ,barvy krásné spokojenost ,Děkuji

Galaxy S7 EDGE

Jan Kunkela

Skin na telefon dorazil cca po týdnu. Instalace v pohodě, jen by skin mohl být nahoře i dole o cca 2 mm větší a do stran na každé straně tak o 1 mm.

Kryt na Samsung Note 4

Miloš Němec

Při prvním krytu jsem měl s krytem menší problémy, které firma vyřešila zasláním krytu nového. Teď potisk krytu hodnotím jako velmi povedený. Vše se vy řešilo k mé spokojenosti. Jedna s mála firem, která problémy řeší k spokojenosti zákazníka. Moc děkuji !!!!!!!!!

Kryt na mobil Samsung S4 mini

Mirka Mensikova

Kladně hodnotím potisk na krytu. Vypadá pěkně a barvy souhlasí. Tím však plusy končí. Kryt chrání okraj telefonu jen ze dvou stran, horní a dolní okraj telefonu je proti nárazu a odření nechráněný, což je pro mě největší zklamání, vzhledem k tomu, že na obrázku na webu to vypadá jinak. Navíc na plastu jsou místy ostré otřepy. Celkově jsem zklamaná.

Doživotní záruka funguje!

Lucie Tvrdíková

U mého ochranného sklíčka se uštípl/oddrolil kousek v rohu. Nevím jak jsem to dokázala, protože mám i ochranný kryt, který vyčnívá nad displej. Zkusila jsem uplatnit záruku a už mám nalepené sklíčko nové! :) Chválím vstřícný přístup a ještě jednou DĚKUJI!

Lenovo Vibe S1

Petr Planicka

Kvalitně provedený polep. Ovšem realita se strukturou obrázku před objednáním lehce kolísá. Nejvíce mě mrzí, že výrobce nedělá polep o kousek delší. U mého telefonu mám dole chybějící proužek asi tak cca 1,5 mm. nahoře nepatrně a dá se zkousnout. Přední polepy jsem ani nelepil, vypadali dost kýčovitě. Jinak pěkné a doporučuji za ty peníze :)

Napište svůj názor