Ohlasy zákazníků

Kryt na telefon

Jaroslav V.

Velice solidní firma, došlý kryt neodpovídal úplně mému návrhu, reklamaci však bez problému uznali a poslali kryt úplně nový dle mých požadavků. Rozhodně doporučuji a děkuji!

Kryt na Huawei P8 Lite

Lukáš Richter

Největší spokojenost, sedí dobře! :-)

Lenovo MIIX300

Jiří Valenta

Málo kdy je důvod chválit. Tady ale musím. Nejsem příznivcem polepování zařízení, o to víc jsem spokojen s výsledkem. Vzhlede k mizernému povrchu tabletu Lenovo, na kterém se zachtává snad i pohled, o každém doteku nemluvě, pak musím říct, že tenti polep situaci naprosto změnil. Polep se zatím zdá velmi kvalitní, šel snadno a rychle nalepit, sedí takřka dokonale a to i na oblých plochách.. Musím napsat jednoznačně - jsem velmi spikojený. O to víc, že jsem jej dostal od firmy Comfor zdarma k produktu.

Nálepka na KINDLE

Gabriela P.

Kvalita nálepky je dobrá, nicméně rozhodně nevyhovující je kvalita provedení. Bohužel se zde nedá připojit obrázek pro jednodušší vysvětlení.. Zkrátka, Mezi hlavní zadní nálepkou a jejími okraji, které se dolepují z boků, je ještě tenká mezivrstvička nálepky, která zůstává na originálním papíře a nelepí se na produkt. Jenže tím pádem vám tak budou postraní nálepky na délku asi o 1,5 mm delší, a stejně tak i ty na šířku, což kazí finální výsledek na vašem produktu. Dále mi došla z výroby hlavní nálepka na jednom boku uplně odřízlá, jednalo se rozhodně o neúmyslnou chybu z výroby a naštěstí se mi podařilo nalepit to šikovně, že to téměř není poznat. Do třetice mě vážně šte, že tu nejdou vložit fotky. S vizáží nálepky jsem velice spokojena, ale bohužel ty boční proužky budu muset oddělat kvůli výše zmíněným důvodům - není to esteticky pěkné a bez bočních proužků bude zase ta nálepka taková "malá" ....

LG G flex 2

Tomáš Branda

Nechal jsem si udělat vlastní skin. Vypadá moc dobře a je velice detailní. Jenže po cca 2 měsících se začala odlepovat ta vrchní krycí folie, takže budu muset polep za chvíli odlepit. Kdyby to drželo tak dám 5 hvězd

Dekorativní skin na Huawei Y5

Oliver Jati

Objednal jsem si skin na mobil z vaši galerie. Skin velice krásný akorát se lepši hůře, ale pomohlo mi vaše video. Dále bych ještě zvětšil otvory pro kameru, reproduktor atd. (někdy sou míry nepřesné) .Jinak vše v pořádku a už se těším na ohlasy mých kamarádů.

Zajimavé zkášlení

Tomáš Strach

Objednával jsem si dva vlastní skiny. První se dosti povedl, ale druhý už nedopadl tak dobře. Obrázek v porovnání s originálem o dost tmavší. Co mě trošku mrzí, tak to, že rozměry úplně nesedí (celkově bych to při výrobě zvětšil). A na závěr aplikace fólie. Při prvním pokusu porod, pak už to šlo dobře. Jinak spokojenost. Lepší 3 hvězdy.

Kupa originálních dárečků

Michal Hornych

Díky této skvělé službě se mi podařilo potěšit kupu přátel skvělým originálním dárkem. Funguje to skvěle a jednoduše a jsem zcela spokojen. Všude a všem doporučuju!

Dekorativní skin na Lenovo A7000

Jiří Procházka

Přes moje nedostatky v objednávce mě bylo perfektně vyhověno a vše proběhlo velmi rychle a v pořádku. Jsem velmi spokojen s jednáním firmy i s doručením . Ještě jednou moc děkuji a budu se s Vámi všude chlubit.

Kryt na mobil Samsung S5 mini

Blanka Tomšů

Rychlé dodání ,barvy krásné spokojenost ,Děkuji

Napište svůj názor