Ohlasy zákazníků

Vlatsní motiv pro Soyn Xperia Z

Veronika Krejčová

Jsem velmi spokojená. Vytištěná fólie barevně odpovídala dokonale vybranému motivu. Velikostně sedí. Jsem opravdu spokojená.

Tempered Glass SONY Z1 COMPACT

Bronislav Čada

Překvapivě jednoduchá aplikace ;-) sklo je opravdu skvěle zpracované a příjemnější na dotek, než kterákoliv fólie se kterou jsem se kdy setkal.Mám i " skin" na zadní části telefonu a i téměř po roku krásně drží a nikde se nic neloupe a barvy jsou stále jako na začátku :-D Komunikace s obchodem a rychlost dodání nemá pro mě konkurenci . Prostě zatím maximální spokojenost a doporučuji všem!!!

naprosto luxusní telefon

Vlastimil Švingr

Ahoj! Má druhá fólie. První byla vlastní motiv na Sony M2 naprosto úžasný skin a telefon byl krásný a navíc chráněna zadní skleněná strana proti poškrábání. Nyní druhý skin z obr.výrobce a také naprosto luxusní vzhled. Pokud chcete chránit tel proti škrábancům tak vřele doporučuji. Budu obj.další pro rodinu. Stojí to za to. Navíc při každé koupi dostanete slevu na další nákup 40% a to se vyplatí ;-)

skin na LG G3

Petr Zápotocký

Skin sem si sám vyrobil, vycentroval na svůj telefon aby motiv vypadal co nejlépe po konzultaci s panem Hrubým a jsem velmi spokojen, s kvalitou i rychlostí služeb. Díky moc

Paráda!

Jakub Profota

Skin je perfektně udělaný, výrobci dokonce dodrželi naprosto přesně mé obsáhlé instrukce, kde má být co umístěno. Materiál je velmi příjemný, už se mi při držení mobilu nepotí ruka. Nevím, jestli to byl úmysl, ale u mě to funguje! Díky moc, teď vypadám s vlastním logem jak borec... :D

Jak se nakupuje s úsměvem

Sandra F.

Tento týden jsem vyzvedávala svůj atypický skin na klávesnici k ipadu. Osobní vyzvednutí byl úžasný zážitek. Skin byl dodělán na míru a upraven přímo na místě (špatně jsem měřila:-)), a dokonce i nalepen. Vše s úsměvem. Díky!

Super!

Martina Prieložná

Dnes by byl doručen skin na můj nový mobil. Je proste úžasný. Jsem moc spokojená s kvalitou i dobou dodání . Kdo si chce svého elektronického miláčka( mobil, tablet, nebo notebook) vylepšit a odlišit tak ať neváhá. Doporučuji

Skvele!!!

Lucia Terpáková

Dnes mi prisiel skin,je krasny,tefefon vyzera užasne.Hned musim objednat dalsie,pre rodinu :D takže ja len a len doporučujem,som nadmieru spokojna.Ďakujem

Stafford dle mé předlohy

Monika Vrbová

Objednala jsem si nálepku na mobil dle mého návrhu. Po objednání přišla neuvěřitelně rychle a perfektně sedí. jsem maximálně spokojená a určitě budu nákup v budoucnu opakovat. :-)

Úžasné!

Anna Pernikářová

Objednala jsem si samolepku na kryt dle mého výběru a je úžasná. Moc se mi líbí a jsem s ní nadmíru spokojená :-) Mohu jen doporučit! :-)

Napište svůj názor