Ohlasy zákazníků

Huawei P7 ( FRONT & BACK )

Kristýna Šístková

Dodržení dodací lhůty a produkt vypadá stejně jako na obrázku. Vše v pořádku

Jedním slovem - SUPER

Leona Žárská

Rychlé jednání, dodržení požadavků, za mě mohu jen doporučit, absolutně bez výhrad. Komunikace nejen mailem, firma si sama telefonicky ověřila objednávku a informovala o předání do výroby.

Vlastní motiv pro Sony Xperia M2

Jarmila K.

Maximální spokojenost. Rychlé dodání, skvělá komunikace, perfektní provedení. Prostě vše v nejlepším pořádku!!! Mohu jen doporučit!

Rychlost,kvalita a precizní práce

Martin S.

Dnes mi doručil můj vlastní motiv,je to super už se těším až to nalepím,rychlé dodání a skvělá komunikace ze strany obchodu.Díky moc!

Maximalni spokojenost

Jiři Klement

Již po několikáté jsem objednal a se zbožím jsem maximálně spokojený a s dobou dodání taky spokojenost.... mohu jen doporučit

Skvělé jednání

Radka Kocábová

Jsem ráda, že mohu pozitivní komentář psát již po druhé, jelikož jsem reklamovala folii s tím, že jsem si říkala, že v dnešní době, aby někdo uznal reklamaci je téměř zázrak, ale firma skinzone mi hned volala a snažila se mi, jakožto zákazníkovi pomoci a vyjít mi vstříc. Jsem velmi spokojená s personálem i produktem, mohu jen doporučit.

Asus zenfone 4 (front & back)

Lukáš Kolář

super!

Vlastní motiv pro Samsung Galaxy Fame

Michaela Horáčková

Nádherně provedené. Okamžité dodání. Maximální spokojenost!!!

Motiv pro Asus MemoPad 176cx + Iphone 4s + notebook Lenovo

Martin Danko

Skinzone je skvělá firma se skvělými motivy. Možnost udělat si vlastní motiv je ještě lepší. Pokud dojde na reklamaci výrobku z jakéhokoliv důvodu nebrání se a zašlou nový skin dle vašeho výběru. Mám motivy od Skinzone a jsem nadmíru spokojen, doporučil jsem spousty lidem a díky mě má Skinzone o pár zákazníků navíc. Zaslouží si to. Komunikace obchodu je skvělá také. O slevě 40% na každý další nákup ani nemluvím :-) . Takových firem v ČR moc není.

Sony xperia Z2

Pavel D.

Rychlé dodání , přesně sedí. Maximální spokojenost.

Napište svůj názor