Ohlasy zákazníků

Rychlost,kvalita a precizní práce

Martin S.

Dnes mi doručil můj vlastní motiv,je to super už se těším až to nalepím,rychlé dodání a skvělá komunikace ze strany obchodu.Díky moc!

Maximalni spokojenost

Jiři Klement

Již po několikáté jsem objednal a se zbožím jsem maximálně spokojený a s dobou dodání taky spokojenost.... mohu jen doporučit

Skvělé jednání

Radka Kocábová

Jsem ráda, že mohu pozitivní komentář psát již po druhé, jelikož jsem reklamovala folii s tím, že jsem si říkala, že v dnešní době, aby někdo uznal reklamaci je téměř zázrak, ale firma skinzone mi hned volala a snažila se mi, jakožto zákazníkovi pomoci a vyjít mi vstříc. Jsem velmi spokojená s personálem i produktem, mohu jen doporučit.

Asus zenfone 4 (front & back)

Lukáš Kolář

super!

Vlastní motiv pro Samsung Galaxy Fame

Michaela Horáčková

Nádherně provedené. Okamžité dodání. Maximální spokojenost!!!

Motiv pro Asus MemoPad 176cx + Iphone 4s + notebook Lenovo

Martin Danko

Skinzone je skvělá firma se skvělými motivy. Možnost udělat si vlastní motiv je ještě lepší. Pokud dojde na reklamaci výrobku z jakéhokoliv důvodu nebrání se a zašlou nový skin dle vašeho výběru. Mám motivy od Skinzone a jsem nadmíru spokojen, doporučil jsem spousty lidem a díky mě má Skinzone o pár zákazníků navíc. Zaslouží si to. Komunikace obchodu je skvělá také. O slevě 40% na každý další nákup ani nemluvím :-) . Takových firem v ČR moc není.

Sony xperia Z2

Pavel D.

Rychlé dodání , přesně sedí. Maximální spokojenost.

Vlatsní motiv pro Soyn Xperia Z

Veronika Krejčová

Jsem velmi spokojená. Vytištěná fólie barevně odpovídala dokonale vybranému motivu. Velikostně sedí. Jsem opravdu spokojená.

Tempered Glass SONY Z1 COMPACT

Bronislav Čada

Překvapivě jednoduchá aplikace ;-) sklo je opravdu skvěle zpracované a příjemnější na dotek, než kterákoliv fólie se kterou jsem se kdy setkal.Mám i " skin" na zadní části telefonu a i téměř po roku krásně drží a nikde se nic neloupe a barvy jsou stále jako na začátku :-D Komunikace s obchodem a rychlost dodání nemá pro mě konkurenci . Prostě zatím maximální spokojenost a doporučuji všem!!!

naprosto luxusní telefon

Vlastimil Švingr

Ahoj! Má druhá fólie. První byla vlastní motiv na Sony M2 naprosto úžasný skin a telefon byl krásný a navíc chráněna zadní skleněná strana proti poškrábání. Nyní druhý skin z obr.výrobce a také naprosto luxusní vzhled. Pokud chcete chránit tel proti škrábancům tak vřele doporučuji. Budu obj.další pro rodinu. Stojí to za to. Navíc při každé koupi dostanete slevu na další nákup 40% a to se vyplatí ;-)

Napište svůj názor