Ohlasy zákazníků

HP

Michaela V

Dnes mi konečně po 14 dnech došli samolepky. Jsem docela překvapená z vytisknutých barev. Objednávala jsem si totiž světle růžový skin a došel mi takový nijaký tmavě růžový. Zklamání Reakce Skinzone: Při nahrávání vlastního motivu/fotky na našich stránkách uvádíme, že tiskneme v barevném prostoru 4 barev, tzv. CMYK. Zaslaný podklad byl v RGB, tedy pouze barvy 3. Při převodu z RGB do CMYK dojde k barevnému posunu. Budete-li mít příště fotku vytisknout jako skin, stačí ji připravit ve CMYK, tak aby k posunu nedošlo. Vaše zklamání nás mrzí, nicméně technicky to není jinak možné.

Xperia Z1 Compact

Patrik Scholz

Rychlost dodání parádní, ale kvalita by mohla být ještě na vyšší úrovni. Folie na displej má trošku mimo udělané výřezy na kameru a čidlo přiblížení. Folie byla i trošku poničena, asi výrobou (rýhy). Po aplikování rýhy zmizely. Zadní carbon skin by mohl být celkově větší. Pro mě celkově průměr!

Tak to přišlo...

Vlasta Hoffmann

Přítelkyni jsem objednal jako dárek folii na telefon.Dorazila brzy,sedí perfektně a udělala velkou radost.Jen tak dál skinzone.

samsung galaxy s4 mini

scearman 85

Výborná kvalita, folie sedí na 100% a oproti jiným firmám co jsem vyzkoušel jde daleko přesněji a snadněji nalepit. VŘELE DOPORUČUJI!!!

Jiayu G4A

Michal Me2d

Skvělé jednání se zákazníky. Už jenom kvůli tomu se sem vrátím nakoupit. Co se týká krycí fólie na displej tak přežila i ostré zuby mého syna. Zadní část mám vyvedenou ve stylu Carbon a musím říct že na omak je skvělá. Pro mě osobně zůstává jedničkou.

Xperia Z1 Compact - skin Compact

Toney Péntek

Kvalita skinu je vynikajúca, parádna rýchlosť dodávky na SVK (2 dni od objednávky). Po doručení som najprv nepostrehol výrezy pre fotoaparát a presvetlovaciu diódu. Kontaktoval som servis pre zákazníkov - seriózne a rýchle jednania. Výrezy tam boli :) ale vzhľadom na štruktúru skinu som ich nepostrehol. :D Skin sedí úplne presne do najmenších detailov. Pri aplikácii odporúčam použiť väčšie množstvo spreji na čistenie dioptrických skiel - skin sa potom aplikuje krásne rýchlo a dá sa úžasne jednoducho perfektne zalícovať;) Každému potenciálnemu zákazníkovi firmu Skinzone a ich produkt vrelo odporúčam!

HTC One M7

Michael Štěpánek

Naprostá bomba folie sedí na 100% nejlepší firma co znám budu vás doporucovat :)

Dell Inspiron 15R

Michael Fridrich

Absolutně nesedí vyříznutí loga Dell, nekvalitně zpracované, nesedí s rozměry notebooku na spodní straně chybí 1,2 cm, na horní straně přebývá 0,5 cm a stranách přebývá 2,5 mm! Bohužel nemohu doporučit a reklamovat již nelze, protože jsem to zjistil až při lepení.

Xperia Z1 Compact

Mirec X-Fi

Kvalita folie je úžasna, po malom probleme mi foliu vymenili v rekordnom case bez problemu, jednanie so zakazníkmi je na spičkovej urovni. Možem len odporučiť. Velmi rýchle dodanie, na 3. den (z CZ na SK)

Xperia Z1 Compact carbon

Cyril Mráček

folie naprosto genialni, navic problem po transportu (poskozena folie) byl prodejcem naprosto skvele vyresen bez znamky pochybnosti a dekuji za to... Budu vas doporucovat kde to jen pujde...

Napište svůj názor