Ohlasy zákazníků

Polep na zadní stranu Huawei P10 Lite

Jan Karlíček

Po počátečním souboji s objednávkou polepu s vlastním obrázkem to nakonec klaplo a dál všechno běželo jako po drátkách. Výsledek je excelentní a manželka, když to viděla, už vybírá vlastní fotku. :-)

Snap huawei p9 lite 2017

Aneta Cieslarová

Moc děkuji, jsem maximálně se vším spokojená. Doporučuji.

Skin MacBook Pro 13

Pavel Fürst

Přemýšlel jsem nad způsobem, jak můj MacBook Pro 13" na časté přenášení ochránit před běžným opotřebením. Vyzkoušel jsem různé plastové nacvakávací kryty, ale v těch vypadal otřesně a většina těchto krytů neměla hodnotu ani poštovného. Začal jsem uvažovat o polepu a oslovil firmu Skinzone. Vybral jsem styl Carbon black a objednal polep na víko, který byl v nabídce. Zároveň jsem se dotázal na možnost vyrobit polep i na spodní stranu šasi. Následující den mě oslovil zaměstnanec Skinzone a sdělil mi, že polep na spodní stranu šasi tohoto typu NTB sice nemají zaměřen, ale pokud budu chtít, zaměření provedou. Vše bleskově zařídili a abych to zkrátil, dnes mi přišly oba skiny, které vypadají úžasně. Jsem puntičkář, takže trefit vše perfektně chvilku trvalo, ale výsledek je dokonalý. Chráněna je horní i spodní strana šasi a jako bonus ta kombinace černý carbon se stříbrným eloxem vypadá super !!! Všem doporučuji.

Doživotní záruka

Radek Novák

Skvělý přístup, rychlá komunikace, výměna v rámci doživotní záruky na počkání. Všem doporučuji!

Galaxy j5

Tomáš Friedel Friedel

Objednávám jsem si kryt na svůj telefon samsung. První kryt dorazil krasny ale bohužel na jiný model telefonu. Po následné komunikaci s reklamačním oddělením mi byl zaslán nový kryt zcela zdarma. Moc děkuji za rychlé a korektní jednání.

Folie a skiny

Roman Schejbal

Na skinzone.cz nakupuji folie screenshield na telefony a tablety už cca 8 let a ještě jsem se nesetkal s žádným problémem. Pro dcery jsem nechal vytvořit vlastní skiny na tablety a jsou z toho nadšeny. Vše bezvadně drží - možná i proto, že jsem si to nenalepoval sám, ale vše mi odborně aplikoval ochotný personál na provozovně :-)

Skin s vlastní fotografií

Natalie Ficencová

Je to již můj 7 polep a jsem velmi spokojená. Super komunikace, rychlé dodání. Doporučuji.

Kryt na mobil s vlastni fotkou

Veronika Lebdušková

Je to již náš druhý kryt a je opět naprosto úžasný!!!

Kryt s potiskem dle vlastní fotografie

Luděk Machač

Po všech stránkách výborná práce - dal bych i šest hvězdiček......

Kryst s potiskem dle vlastní fotografie

Lucie Hájková

Mnou zaslaný nedokonalý formát doveden k dokonalosti.Krásné,vycentrované.Bude radost. Super komunikace,rychlé dodání. Moc děkuji! Lucie

Napište svůj názor