Ohlasy zákazníků

Skin na Lenovo z50-70

Lukas Adam

Všechno je OK výborná folie Všem doporučuji

PRESTIGIO 5505

Eva K.

Velice ráda všem doporučuji,mám ochrannou folii na celé tělo telefonu a i když jsem se aplikace trochu bála,šlo to skvěle,nezůstaly nikde žádné bublinky,folie krásně splynula z telefonem.Poté jsem ještě objednala polep s motivem,jehož aplikace byla ještě snažší a vypadá skvěle!!!Navís skvělá komunikace s obchodem a doslova bleskové doručení!!!Určitě to nebyla moje poslední objednávka :-)

Xperia Z3C, Lenovo G560

Blanka J.

Mohu jedině doporučit. Oba skiny během pár minut nalepeny (i když na notebooku jsem s tím trochu zapasila, ale nakonec se povedlo). Určitě to nebyla má první a zároveň poslední objednávka.

SKIN na Sony Z3 C ,, Z1 C ,, Z2 .

Jindřich Škrobánek

Všechno je OK výborné folie mám černý karbon lepi se dobře polep drží otisky nejsou vidět,boky nelepím.Všem doporučuji.

Lumia 640

Bronislava Bednářová

Polep jako vždy krásný. Mrzí mne u tohoto typu, že se musí lepit i na boční hrany, protože u výřezu na tlačítka a USB jsou v ohybu malinké přehyby, které nedrží a odlepují se , zasáhnout vlastní rukou se obávám, že si polep zničím.

Skin na ASUS

Simi V

Všechno je v pořádku. Polep se mi strašně líbí.

HTC Desire 310

Tana b.

Oceňujem ústretový prístup, rýchlu komunikáciu. "Skiny" sú perfektné. Deti si robili vlastné motívy a sú vyrezané lepšie ako očakávali:) 100% spokojnosť.

Huawei Honor 3C

Petr Němec

Pánové a dámy ze Skinzone smekám, jste profíci na svém místě. Polep je vskutku dokonaly, výřezy přesně pasujou, i malé části polepu drží výborně, komunikace a rychlost dodání taky skvělá

Huawei G7

Veronika Buďová

Všechno v pořádku, doporučuji

Skin na HP

JIndřich Rychtařík

Kvalitní imitace kůže. Vynikající polep. Doporučuji

Napište svůj názor