Ohlasy zákazníků

Skin na LG optimus D (605)

Marie T.

Se skinem jsem velmi spokojená. Má sestra chtěla také skin, ale její mobil nebyl v nabídce. Napsala jsem jim a do pár týdnů sem přidali její typ mobilu. Byla jsem překvapená jejich obrovskou ochotou. Mohu jen doporučit.

Skin na Prestigio

Eva K.

Velká spokojenost,i přesto,že skin se mi i přes důkladné odmaštění a očištění telefonu na bocích odlepoval.Kontaktovala jsem firmu,ihned se mnou komunikovali,snažili se poradit a nakonec mi zdarma obratem poslali skin nový,který už drží perfektně.Jsem mile překvapená vstřícností,rychým a milým jednáním,s čímž jsem v dnešní době vůbec nepočítala,spíš jsem čekala,že odpovědí bude,že jsem prostě skin špatně nalepila.Všem mohu jen a jen doporučit!!!

Skin na Nokii Lumii 930

Dominik Dolejš

Struktura i kvalita samolepky je výborná a nemám proti ní žádné námitky, nicméně mě zklamaly mnohé nepřesnosti - zadní část má při přesné a správné aplikaci z jedné strany krytu mezeru asi 1 - 1,5 mm na druhé straně, což dost kazí výsledný dojem polepu. Dále část určená na bok telefonu vyplňuje pouze mezery mezi tlačítky a není to tedy pruh s výseky pro tlačítka, jak bych předpokládal - opět to dost kazí výsledný dojem. Přední strana samolepky je ale kapitola sama pro sebe - na displej vůbec neseděla (mezera tak 3-4 mm) a tak jsem jí obratem musel odstranit, což mělo za následek drobné poškození původní průhledné folie na displej (která jinak nemá chybu). Když to shrnu, tak se jedná o skvělý výrobek s dobou kvalitou, který ale kazí nepřesnosti a nedotaženost celého řešení.

Skin na ASUS X555L

Barbora Boučková

Doba dodání rychlá a skin ještě hezčí než jsem si myslela. Rozhodně doporučuji :) jsem moc spokojená

Skin na Dell E4200

Rychtařík Jindřich

Skvělá folie, přesně vyřezaná. Snadná práce při přilepení foliee na víko nogtebooku. Super designe, kvalitní nestíratelný povrch. Jasné barvy. Omyvatelné. Je to átá folie, kterou jsem koupil, na různé značky notebooků. Perfektní jako vždy. Mohu jen a jen doporučit

Skin na Lenovo z50-70

Lukas Adam

Všechno je OK výborná folie Všem doporučuji

PRESTIGIO 5505

Eva K.

Velice ráda všem doporučuji,mám ochrannou folii na celé tělo telefonu a i když jsem se aplikace trochu bála,šlo to skvěle,nezůstaly nikde žádné bublinky,folie krásně splynula z telefonem.Poté jsem ještě objednala polep s motivem,jehož aplikace byla ještě snažší a vypadá skvěle!!!Navís skvělá komunikace s obchodem a doslova bleskové doručení!!!Určitě to nebyla moje poslední objednávka :-)

Xperia Z3C, Lenovo G560

Blanka J.

Mohu jedině doporučit. Oba skiny během pár minut nalepeny (i když na notebooku jsem s tím trochu zapasila, ale nakonec se povedlo). Určitě to nebyla má první a zároveň poslední objednávka.

SKIN na Sony Z3 C ,, Z1 C ,, Z2 .

Jindřich Škrobánek

Všechno je OK výborné folie mám černý karbon lepi se dobře polep drží otisky nejsou vidět,boky nelepím.Všem doporučuji.

Lumia 640

Bronislava Bednářová

Polep jako vždy krásný. Mrzí mne u tohoto typu, že se musí lepit i na boční hrany, protože u výřezu na tlačítka a USB jsou v ohybu malinké přehyby, které nedrží a odlepují se , zasáhnout vlastní rukou se obávám, že si polep zničím.

Napište svůj názor