Ohlasy zákazníků

Fólie na mobil Samsung 3500 dual core

Petr Smrž

Skvělá komunikace , rychlost dodání , výborná kvalita a přesnost fólie zadního krytu kterou jsem si objednal.

Mobil a notebook

Bronislava Bednářová

Zatím mám objednáno, spokojenost s jednáním prodejce z důvodu zadání špatného formátu vlastního obrázku, který okamžitě vyřešen, výrobek vyroben do 48 hod. Teď očekávám, až to příjde. Vřele doporučuji.

uznání reklamace

Bronislav Čada

Na české poměry , neskutečně rychlé a bezproblémové vyřízení reklamace poškozené fólie ;-) Děkuji a všude doporučuji Vaše výrobky a služby ;-)

D.

David Čulek

Poukaz zdarma, pokud seženete správnou barvu laděnou s tel, nevidím špatnost :)

HTC 8S

Martin Kapitán

kdybych nedostal poukaz na skin zdarma tak bych byl zklaman z přemáháním konců aby zůstaly přilepené (myslím že vydrží max pár dní a používáním telefenu se začnou opět odlepovat :-/ pro tento telefon nedoporučuji skin je vhodný na rovné plochy ale kvalitní.jelikož je zaoblený tak je folie ořezaná,bohužel jsou ne uplně hezké pruhy prosítající barvy telefonu a bohužel rohy které trpí nejvíce jsou úplně odkryté.

OBROVSKÁ SPOKOJENOST

Adam Tieres

Chtěl jsem si objednat kryt s motivem na iPhone, ale bohužel jsem spletl objednávku a objednal jen "nálepku" bez krytu. Výměna nebyla možná, ale po domluvě se skinzone se vše teď řeší a vypadá to nadmíru dobře. Jsem obrovsky spokojen a tuto stránku mohu jen doporučit!

Naprostá spokojenost

Milan Thorn

Samolepka přišla dřív, než bylo řečeno, což potěšilo. Dobře se to nalepovalo, vypadá to na kvalitní materiál. Můžu jen doporučit. A na mobilu to vypadá fakt hezky. A přístup jako k zákazníkovi? No taky můžu pochválit. Ještě jsem k samolepce dostal slevu na další :)

100%

Martin V.

Za 13 dní, vlastní motiv - super. Přístup k zákazníkovi taky výborný. Až na nervy při lepení 5* :D Jen by mohla být levnější pošta

spokojenost!!

veronika šubrtová

objednala jsem si skin již podruhé,podle vlastního motivu.Opět skvělá práce,až mě tento motiv omrzí,určitě objednám další!

SUPER

Jan Knapek

Objednal jsem si skin je super a přišel za 13dnů

Napište svůj názor