Ohlasy zákazníků

OBROVSKÁ SPOKOJENOST

Adam Tieres

Chtěl jsem si objednat kryt s motivem na iPhone, ale bohužel jsem spletl objednávku a objednal jen "nálepku" bez krytu. Výměna nebyla možná, ale po domluvě se skinzone se vše teď řeší a vypadá to nadmíru dobře. Jsem obrovsky spokojen a tuto stránku mohu jen doporučit!

Naprostá spokojenost

Milan Thorn

Samolepka přišla dřív, než bylo řečeno, což potěšilo. Dobře se to nalepovalo, vypadá to na kvalitní materiál. Můžu jen doporučit. A na mobilu to vypadá fakt hezky. A přístup jako k zákazníkovi? No taky můžu pochválit. Ještě jsem k samolepce dostal slevu na další :)

100%

Martin V.

Za 13 dní, vlastní motiv - super. Přístup k zákazníkovi taky výborný. Až na nervy při lepení 5* :D Jen by mohla být levnější pošta

spokojenost!!

veronika šubrtová

objednala jsem si skin již podruhé,podle vlastního motivu.Opět skvělá práce,až mě tento motiv omrzí,určitě objednám další!

SUPER

Jan Knapek

Objednal jsem si skin je super a přišel za 13dnů

5*

Vika R.

Naprostá spokojenost, jak s výrobkem, tak i s přístupem prodejce a dodáním. Motiv je z pevného materiálu a nebyl žádný problem s aplikací. Vřele doporučuji a objednávám další :)

PARÁDA

Roman H

Objednáno 17.08.14 - dodáno 21.08.14 - bylo by i dřív ale PPL spletla Dodací Depo a tak byl den prodleva. Takže Skinzone za dodání 10 hvezdiček z pěti. Komunikace email i telefonem opět deset z pěti. Produkt carbon na Z1 Compact naprosto dokonalé. Jen ořez na černé není vidět a lehce se přehlédne. Ale už na druhý pohled .... :-) :-) Určitě doporučuji. Díky

spokojenost

P. Z.

Objednala jsem si skin na mobil z vlastní fotky a jsem spokojená. Byla to už druhá objednávka, první byla dokonalá, druhá možná trochu tmavší než jsem myslela, ale i přesto dobrá. Odolnost samolepky proti odření je také vyhovující. Můžu jen doporučit.

Na 100% doporučuji

Roman Z.

Screenshield folii na displej jsem sám špatně nalepil,tvořila mapy, po návštěvě prodejny mě byla zdarma vyměněna a nalepena.Perfektní přístup a ochota.100% doporučuji

Bez problému

Petr K.

Rychlé a pohodové jednání. Přesné vyřezání folie na určitý druh mobilu. Naprostá spokojenost :-)

Napište svůj názor