Ohlasy zákazníků

Skin, fólie screen shield, temperované sklo screen shield

Aleš Horkel

Jsem velmi spokojen s přehledností stránek, rychlým vyřízením objednávky a samozřejmě kvalitou a zpracováním zboží. Již jsem objednal mnohokrát a veškerý sortiment a nemám jedinou výtku! Všem, kteří se rozhodují, jestli objednat, tak za mě rozhodně ANO. Doporučuji a děkuji týmu SKINZONE.

Perfektní !

Petra Krobotová

výborná komunikace, skvělé zpracování - v reálu stejné jako na www stránkách, jednoduchá aplikace skinu, mega rychlé dodání - prostě radost zde objednávat :)

sony xperia z2-Motiv Sparta,Sony Vaio-Motiv Sparta

Josef Neěas

uzasne zpracovani doba dodani taky super proste mohu jen doporucit a jak se znam neni to prvni ani posledni objednavka :-)

Samsung - vlastní motiv

Michal Staněk

Hnedka jak mi přišel skin domů tak sem neváhal ani vteřinu a polepil jsem si kryt od mobilu vlastním motivem. Je to super!! Kvalitka skvělá, na dotek příjemný. Rozhodně mám radost :).

Skin Sparta Praha

Václav Bohdanský

Super skin, krásně drží a telefon vypadá mnohem lépe. Díky moc

Huawei P7

MArtina Ulíková

Super.. moc díky!

Huawei Y 300

Barbora Veselá

Skin naprosto perfektní, možnost vlastního motivu - super. Parádní komunikace při potížích... Jsem naprosto spokojená..Palec hore

Prestigio

Michaela Bartejsová

Úplně nejlepší líbí se mi, že to můžu mít s vlastním motivem a vypadá to fakt luxusně

Sony Xperia Z1 Compact

Petr Slavík

Bezproblémové nalepení Carbon skinu. Vypadá to fakt výborně.

prestigio 5455

Jirka Gargosch

I když mobil v levnější cenové relaci a já jsem s ním naprosto spokojen, dopřál jsem mu skin karbon white .A protože je mobil také bílé barvy, tak celkově to vypadá skvěle. Je jen škoda, že se nedá platit on line kartou - pouze přes pay.

Napište svůj názor